Fucking Freaks 10

27. září 2016 v 10:45 | Blangela |  Fucking freaks
A máme tady první desítku, jubileum! Takže užijte si to, komentujte a u dalších (snad ještě mnoha) částí se na vás těším :)
A dneska bude na pořadu dne další shledání... :)*****

"Jak romantické," zandá si to do kapsy a stoupne si. Jde za ním.
Ráno tam, ještě nikdo není. Chytne ho za ruku a přirazí ho ke stromu. "Takže, koho bude tahle?" zašeptá a kouká na něj. "Hm?"

***

"Poskládal sis mé malé puzzle?" pousměje se. "No... můžeme to udělat spolu. Nechám tě si ji ovázat šátky, jak to máš rád, když mi vysvětlíš, jaký to má důvod..." ušklíbne se. Zadívá se mu zpříma do očí a pousměje se. "Protože ty si pekelně užíváš, že to už není taková nuda a nikdo to nemůže zjistit. Já to tisku neřeknu, proč bych měl, jsme stejní," pokrčí rameny.

***

"Nemusím je skládat. Vím, co tam je," zamručí. Chytne ho pod krkem.
"Nebudeme nic dělat spolu," zavrčí. "Jediný k čemu může dojít je sex. To je to první a poslední," stiskne jeho krk. "Chápeš to?" přivře oči.

***

Pousměje se. "Výborně," zašeptá. Pousměje se a zakloní hlavu. Výraz v jeho tváři napovídá, že mu to dělá dobře.
"Oh... takže bys rád druhý kolo," zasměje se. "Co takhle párty ve čtyřech?" ušklíbne se. "Bylo by to zábavný. Ty a já, k tomu dvě děvky, který zabijem a v jejichž krvi se pak můžem vykoupat... jo a ty mě můžeš zase natrhnout. Fakt díky," zamručí. "Nevyhrabal jsem se týden z domu," ušklíbne se. Olízne si ret. "Tohle se ti líbí víc? Mám ještě v rukávu pár lepších nabídek, ale přece nebudu hned ze začátku téhle hry plýtvat esy..."

***

Stiskne jeho krk ještě víc. Při tom má dost nečitelný výraz.
"Co jsi nepochopil na tom, že bude jenom sex. Nic jiného?" zavrčí a natiskne se na něj.
"Nebudu se koupat v krvi nějaký špinavý děvky," zasyčí a přejede mu jazykem po krční tepně.
"Jo, vyprovokoval jsi mě. Je to tvoje chyba. Né moje," pokrčí rameny a prohlídne si, co má dnes na sobě.
"Pokud nechceš být zase týden doma, tak ke mně moc nechoď," přivře oči.

***

Nenechá se vytočit a dýchá tak, aby jej úplně nedusil. "No..." ušklíbne se. "To byla metafora, příteli." Zavrní a zakloní hlavu. "Jen metafora. Ale vážně bych to rád věděl..." zavrní. "Vážně jo..." pousměje se a natiskne se vyzývavě na něj. "No, ostatně, může to být zajímavější, když ti chvíli nechám volný plac a budu si hrát na hodného pracujícího chlapce..." uculí se. "Mohli by po tobě konečně opravdu začít pátrat. Nemyslím si, že by věděli, že mají dva vrahy tohohle typu na tak malém dvorku," ušklíbne se a nakloní se k jeho uchu. "Možná si říkají, že se na těch děvkách cvičíš, abys pak předvedl ten výkon se šátky. Asi jim to někdy potvrdím... vyříznu srdce, nebo tak. Co že to ještě děláš?"

***

Pustí ho a odtáhne se.
Usměje se. "Jed to kód, který nepřečtou. Neodkazuju se totiž na nic, zatím," otočí se k němu zády. "Zkus to. Je mi to jedno," pokrčí rameny.
Jako kdyby ho zrovna on mohl rozhodit. Jde zpátky k lavičce. Sedne si a roztáhne nohy. Vydechne.

***

Přikývne a pousměje se. "Dobře... Takže... dneska večer?" usměje se, pak se otočí a odkráčí zpátky domů.

***

Divnej kluk, proletí mu hlavou.
Sedí tam do odpoledne. Pak jde domů a prolistuje si všechny novinové výstřižky o jeho vraždách.

***

Sám si udělal něco podobného. Prostě si založil noviny se zajímavými vraždami. Už po celá desetiletí, před ním to dělal jeho otec...
Pousměje se a odloží to. Je asi čas se vrátit do práce.

***

Zandá výstřižky do krabice a vstane.
Oblékne se do úplých černý džín a tentokrát bílého tílka. Vlasy si nechá rozpuštěné.
Vyjde ven a protáhne se. Bylo už okolo půl čtvrté. Ano, tak dlouho se prohraboval svým dílem. Dojde k baru a opře se o zeď. Ten kluk mu někoho připomíná. Přivře oči. Zamyslí se.

***

Čeká tam ještě dost dlouho, než se objeví. "Promiň, nepředvídaná práce," zašeptá mu u ucha a až pak se k němu postaví zepředu. "Můžeme...?" pousměje se.
"Procházka lesem, kde nikdo nebude potřebovat nůž na obranu?" Přisune se při řeči tak, že má koleno v jeho rozkroku a hrudníkem je na něj natisknutý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama