XII. Nemoc, omluva a to otravné slovo na m

12. února 2016 v 16:59 | Blangela |  Blangel & others
Omlouvám se, že jsem nesplnila, co jsem vám předeslala. Pokračování andílků se doufám dočkáte, ale nevím, jestli zde ještě vůbec někdo bude čekat, když teď v květnu (na začátku) dělám maturitu, následně přijímačky na 3 školy... třeba uděláme maratonek o prázdninách, přeci jen budou značně prodloužené. Ale teď na to nemám pomyšlení, jedinou věc, kterou možná, čistě možná zvládnu, bude opravení gramatických chyb v andílcích a ještě nepravděpodobněji jejich úplné dopsání. Půl roku jsem nenapsala ani čárku, pokud nepočítám RPčkaření, které dělám neustále... Ale to neznamená, že jsem to zapomněla - alespoň doufám.

Nedávno jsem tuhle hudbu objevila, je prostě úžasná.

Jsem právě teď nemocná, proto mám trochu volna navíc, ale... už teď se obávám migrén příští týden, protože budu muset hodně věcí dohánět... A nebude to lehké. Například na úterý se mám naučit 4 maturitní otázky z ekonomie. Což není ani náhodou má oblíbená část ZSV, takže z toho mám docela strach.
Profesorka vtipálek se nás ještě ptala, zda to chceme psát po menších částech. A my všichni nadšeně přikyvovali. A ona nám sdělila, že budeme psát 4 písemky: Ekonomie, Právo, Psychologie, Sociologie. Zabít ji. Málo.

Abych alespoň částečně vysvětlila důvod, proč jsem tady půl roku nebyla... Vrátila se spousta mých osobních problémů a kupily se, až to vyžadovalo neodkladné řešení. Teď, když jsem nemocná, jsem celkově oslabená, takže to na mě zase doléhá, ale stále spoléhám na to, že se z toho vyhrabu, všechno se doučím a klidně i s odřenýma ušima projdu maturitou.
Proč já si kruci musela brát matematiku... Mám z ní takový strach... Ale v jazycích dobrá nejsem :(
A v odolávání otázek mé velevážené maminky, která je sice hrozně hodná, ale taky krucipísek zvědavá, ... tedy otázek ohledně přihlášek na vysoké, učení a pod, v odolávání těmto otázkám taky moc dobrá nejsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BellaLu BellaLu | 16. března 2016 v 20:56 | Reagovat

Já samozřejmě stále čekám, havrane ^^ Alespoň se naučím trpělivosti. Přecejen to, co se píše pod tlakem, není tak dobré jako to, na co si člověk nachytá inspiraci a může se na umění soustředit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama