Srpen 2015

Idk

27. srpna 2015 v 18:54 | Blangela |  Blangel & others
Uvidím, jak to bude se školou, ale snad alespoň někdy něco přidám,... komentáře by se hodily, víte? Vážně moc.
Zabavte se. Já se "Dumbleburn" směju ještě teď :D

http://ohnotheydidnt.livejournal.com/72085170.html IDK. Nejde to vložit jako gif normálně -__-

Začala jsem btw hrát Teru. Nejede mi pořádně, padá tak co deset minut, ale jsem 17. lvl. Kdo by měl nervy na mě čekat, tak... tady.
Držte se...
Já už viděla dneska můj rozvrh. Pomoc, mami.
A taky jsem viděla nároky našeho nového češtináře. Pomoc, všichni satanští bohové.
A viděla jsem taky věci, které nikdo neviděl. Jestli se chcete zasmát u povídek... Tady.

Rolnička, rolnička, kde jsou mezery... kdepak se nám v prachovém sněhu tom poděly...

27. srpna 2015 v 18:50 | Blangela |  Glosy
Já na to nemám co říct, tahle autorka mě ještě teď děsí ve spánku. Užijte si to, nesmějte se, nepijte u toho a nejezte, zadušení na vlastní nebezpečí... a pokud si to užijete, komenty moc potěší!
Jsem červená, modrá je Tess.

*****

Rolnička aneb mezery a nejen ony jsou nenávratně ztraceny
23. prosince 2008 v 10:45 | ginnouš | Povídky HP
Je den tak zvaný (Do hromady?)(Za a) začínat "je" je známka inteligence. Za b) to snad ani nekomentuju.)pro děti.Mezera, miláčku!(Kušuj.)Pomalu se stmívá a ti (bez zájmen to prostě nejde) věřící chystají sušenky s mlékem pro Santu. "Tak šup........do postele."zazní tečky domem.(Od teď s mezerami končím...prostě si je domyslete.)Oba kluci jdou nahoru čárkajen malá holčička se schová za sedačku v obývacím pokoji, protože chce najít správné uvozovky(kde se zhasne).Najednou za sebou uslyší klepání boty o zem. "Lily Potterová.Nemáš být dávno v posteli?"usměje se Harry. "Ale.. (ne dvě, ani čtyři, ani… prostě TŘI tečky, jasné?!)ale čárkatatííí."zamručí. "Já ho chci aspoň jednou vidět." "Ale čárka Lily.Ale (aby jich nebylo málo)Santa chodí jen,když děti spí.Kdyby si tu zůstala.(Kdybys!!!)(Chudák dítě, tatík na ni mluví tak úsečně, že je v půli věty tečka. Prostě Potter, co čekáš? Snad ne vysoké IQ?!)Nedonesl by dárky."vezme ji do náruče.Nese nahoru. (Co krok, to prd. <Babička Boženy Němcové v přepracované verzi> Protože je zde málo krátkých vět.)"Ale,ale(Zkus… něco jiného. "Bozhe" je příjemnější než stále "ale")-James mi říkal,že tu pomlčku mám nechat v půlce věty(ho viděl)."koukne smutně.Harry ji uloží do postele a mrkne. "Viděl ho ve snu.Teď zavři oči a taky ho uvidíš.(čárka)"pohladí ji po tváři.Lily zavře oči.(Já taky zavřu oči. *V mdlobách se sesula na zem*)Harry se usměje a zavře dveře.A zavře dům.Nechá sníst dětské srdce.(Pardon, já musela, mám ještě pozůstatky z Hannibala… tři filmy za den nebyl dobrý nápad.)(Ehm...a sekáček by nebyl? Motorovka se zotavuje z minulé glosy...)(Nebyl, vem si příbor.)
Příjde dlouze do ložnice.Uvidí Giny(Tu neznám. An, ty ano?)(To je fuk x)) čárka jak píše dopis. "Copak,to je čárkaLily?"sedne si. (S kým to ten Potter vlastně mluví?!)(Má kolegyně je lehce zmatena. Vysvětlím - přišel, viděl, nepochopil a dopis psaný Ginem v láhvi rozhodně není od Lily, ok?)(Hned jsem chytřejší...)"Ne,je to dopis ode mě Santovi."usměje se.(Velmi originální odpověď na doplňovací otázku. Opravdu hodna dospělé ženy.) "Santovi?Copak ty ne (Co ne?)(To ne.)(Ale, co?)něj věříš?"koukne. "Samozřejmě.Věřím ne (Tak ano nebo ne?)něj od tří let co jsme ho viděla na vlastní oči."přitaká i její druhá hlava. (Jak málo stačí ke štěstí.)"A nebyla to jen tvoje představa?(Rozhodně. Schízo Gine v dámském rodě.)"pohladí ji po tváři. "Ne."zakroutí hlavou a začne vyprávět.

Malá holčička si pozdě večer vzpomněla,tady čárka nebude, holka moje na jeden dárek.Nakreslila rolničku na saních.(takový normální dárek, že?)Sešla dolů po schodech v županu. "Copak tu děláščárka dítě mé.(Otazník? Ne? Tak ne, no.)"uviděla tlustého pána v červeném obleku,jak drží dárek.(Řekněte, že to fakt nemá být "vyprávění"… to se dělá trochu jinak…) "Já..(mrtvá dvojtečka)přišla jsme(Ona a její imaginární sestřička)(A láhev. Gine, kde máš láhev? Zapomněl i s Pravidly českého pravopisu doma. Chudák.) vám dám ještě jednu věc..mrtvou dvojtečku, po které toužím."pípla. "Tak ukaž."převzal si dopis a usmál se. "Rolnička z mých sání.(Já jen, že se mi to nechce dělat jednotlivě. "tak ukaž čárka" věta. U podobných případů všude!) (I má kolegyně už je lehce deprimovaná...A to ten výtvor měl původně jednu stránku!)A víš co?(Ne.)Za to,že si mi nachystala sušenky z mlékem.Které byli moc dobré..(Mrtvé dvojtečky a usečné hlasy všude… Prosím, neee, já nechci. Vzpomeň si na Nemožné skutečnosti... Reakce zůstává stejná!)můžeš si ji sama vybrat."vzal ji za ruku. "Víš Ginny(další postava!),pozoruji tě už dlouho.Pořád máš kouzlo Vánoc v očích." Holčička kývla. Santa s ní šel ke krbu,kterým proletěli.Ocitli se přes sáněmi(Vlastně skrz sáně. Takže zadek trčel doma a hlava mrzla někde u sobů a Santy).Ginny se usmála.Byli nádherné,červené,velké a táhli je sobi. "Je mezi nimi i Rudolf?"koukla na Santu. "Samozřejmě čárka dítě."ukázal prstem.Ginny uviděla úplně ve předu(do hromady) soba s červeným nosem. "Je vidět,že ráda čteš.(Já znám jen film, nevím jak vy.)"pomohl ji(JÍ!!! Když sakra neví, jak se to píše, tak ať netvoří! Nebo by si mohla pořídit betu, aspoň...) (Aspoň by byl další člověk, komu se smát. Vzpomínáš? Antea měla taky "betu" :D)blíž k sáním,aby na kluzké střeše neuklouzla. "Tak?Která to bude?"zeptal se. "Já..nevím..(A mrtvé dvojtečky neporadí…)všechny jsou moc krásné."pokrčila rameny.Santa kývl a pak mrkl a zakoulel očima. "Počkej tady."odešel někam dopředu.Po chvíli se vrátil s jednou rolničkou. "Tahle patří Rudolfovi.Moc rád ti ji dá,už proto,že je kouzelná.Uslyší ji jen ten,kdo opravdu věří."pošeptá. "Na co?"koukala na ní.(Ni. Ji. Tu.) "No přece na to, že bude brzy konec téhle frašce! (Vánoce.A Santu)."upřesnil a mávl rukou.

"Dál už si jen pamatuji,že jsme se probudila brzo ráno v posteli a na nočním stolku ležely Pravidla českého pravopisu (ležela rolnička).Krásně zvonila.Jenomže už ji slyšel jen Fred,George a Ron.Jenomže ty ji taky přestali slyšet.Jenomže pak jsem ji slyšela zvonit v naší věži. Společné. Jenomže jsme socky a nemáme každý na svou věž, ve které by nám strašilo. (Jenom, že moc "jenomže".)(Kolegyně naznačila, že autorka má inteligenci mravence a velmi omezenou slovní zásobu a že by někdy nebylo od věci otevřít třeba knihu. Jestli teda ví, co to je...)"došla ke své osobní (Já myslela, že cizí...*klepe si na čelo*)krabičce a vytáhla rolničku.Zatřásla s ní. "Ginny,možná,že zvoní je tvá představa.Já nic neslyším."zakroutí hlavou Harry. "Protože nevěříš..ani na ty mrtvé dvojtečky!"usmála se Ginny.Nikoho nenutila,aby věřil. "Asi ne."kývl Harry a zalehnul.(Já lehám taky...An, asi infarkt myokardu!)(Nechceš, abych ti masírovala srdce a dávala dýchání z úst do úst, že ne?)

Giny sešla dolů,dát dopis Santovi poděkováním za dárky. (Geniální autor, geniální věty...)"Copak tu děláš takhle pozdě čárka dítě(Santo, je to už mamina, seš slepý nebo jen senilní? Něco jako Brumbál, řekla bych.)?"kouknul na ten patvar Santa. "Jdu ti poděkovat."podala mu dopis.Usmál se. "Opatruješ ji?"podíval se. "Pořád."přikývla. "Slyšíš ji?" Znovu přikývla. "Budu navždy.Protože já na kouzlo Vánoc nikdy nezapomenu."usmála se. "To jsme rád.(My taky...)Veselé Vánoce."mávnul a zmizel.Ginny se usmála.Za sebou uslyšela kroky. Znenadání se vynořilo ostří a prořízlo jí hrdlo. Spadla mrtvá na zem. Konec. Epilog zní takto: Děti skončily v dětském domově, neboť Potter se zbláznil a už nikdy nikdo žádnou rolničku, nebo o čem vlastně tento patvar byl, neslyšel... ("To byl Santa,mami?"koukla Lily. "Ano zlato,byl."usmála se a pohladila ji po vlasech. Lily si všimla rolničky. "Ta krásně zvoní v mojí hlavě."zajásala. "Překrásně.")

Veselé Vánoce nepřeji všem,co rádi navštěvují můj blog a tahle povídka je věnovaná všem mým hlavám.Neztrácejte kouzlo Vánoc a snad pořád uslyšíte rolničku.(Aneb Polární expres jedeee!)Hodně štěstí a úspěchů.Vysokou návštěvnost na blogu vám přeje Ginnouš
(Božíčku… To byl porod!)(Nad genialitu této autorky opravdu asi není...)(Amen.)

Fucking Freaks 8

27. srpna 2015 v 18:49 | Blangela |  Fucking freaks
Závěr sexu. Jo, lidi, zvyknete si číst 3 kapitoly jen o sexu. To je u nás normální... Uhm. Hádám, že jsem to měla cenzurovat. Ale co, vem to čert. Nebudu první, kdo si k návštěvnosti pomůže pornem.