Srpen 2014

Fucking Freaks 1

31. srpna 2014 v 0:52 | Blangela |  Fucking freaks
Moc se vám směju s tím názvem... Vůbec nevíte, jaké to je! Ale ti, co se těšili, se dnes Andílka dočkali a teď se dočkají i tohoto... Takže... milujte mě a komentujte.
Kdyby něco rudá je Aison. Seznamte se.

Kapitola dvacátá pátá: "Můj andílku..."

30. srpna 2014 v 15:00 | Blangela |  Můj Andílku...
Poslední přednastavený díl. Enjoy a komentujte, ať se jimi mohu krmit, jinak vám chcípnu. A chcíplá autorka už nenapíše ani slovíčko. Ani písmenko.
Mimochodem, kapesníčky do rukou. A ti, co nepreferují smutné scény, rozveselte se na "Kresbičky schizofrenní holčičky". Vážně mě to pobavilo... Myslím, že jsem tu někdy mluvila o Anjelovi, je to tomu dost podobné. A můj smysl pro černý humor si u toho pochrochtává.

Představení prvního příběhu

30. srpna 2014 v 10:33 | Blangela |  RPG
Tentokrát jsem se rozhodla to tu poněkud netradičně oživit.
Pro vysvětlení, RPG se nemyslí hry na bázi tohoto, ale obyčejná textová hra, z které se velmi lehce může vyklubat super povídka :)

Žánr: Detektivní
Postavy: Nechte se překvapit... hahah.
Shrnutí: Co se stane, když se potkají dva nejnepravděpodobnější milenci...
Varování: Slash, předpokládaná trocha vražd, krve a tvrdšího sexu

Infočlánek

29. srpna 2014 v 20:37 | Blangela |  Blangel & others

Snad jsem upoutala vaši pozornost, teď několik informací.
Určitě jste si všimli nového designu a mimo další změny, které ještě proběhnou, chci oznámit světu, že jsem připravená si zrujnovat i ty zbytky sociálního života, tedy, že jsem si založila tumblr. Taky se mě nově můžete ptát na cokoliv na asku. Poslední novinkou je skupina na Fb, vážně mě nebaví nevědět, kolik fanoušků mě čte (a nekomentuje).
A měla by se tady objevit fungl nová rubrika, kde bude sice převážně má tvorba, ale netradiční formou. Mluvím o role-play hrách. Tzv. RPG. Příběhy z nich zde mohou být buď přepsané nebo tak jak běžely ... První se píše a má už 5 stran. Kdo viděl Dextera, bude se mu to líbit.
Vážně doufám, že se tenhle blog zase sebere. Možná bláhově, to je na vás.
Jinak miluju všechny, co čtou Noční běžce od Lynn Flewelling a nenávidím tu autorku za zákaz fanfikcí.
A ještě furt nemám potkany. Klec na ně už čeká, žrádlo a hračky taky.
Jdu se pokusit zplácat druhý díl té jednorázovky k Sherlockovi.
Adieu.
Blangela

Kapitola dvacátá čtvrtá: Přetvářka na všech frontách

24. srpna 2014 v 15:00 | Blangela |  Můj Andílku...
Další díl, přednastaveno, ať se o to nemusím stále starat. Ještě bude přednastaven jeden. Snad mezitím dopíšu povídku s Benedictem a započnu tu, kterou jsem předesílala ve výkecu 1.0 :)
Enjoy a pokud možno komentujte! (pozn. glosátorky - Lepší komentář s chybami, než čučet na prázdné pole! Vždyť my za chvíli nebudeme mít co dělat a vymřeme!)

Kapitola dvacátá třetí: Ďábelští milenci nových nadějí

19. srpna 2014 v 16:54 | Blangela |  Můj Andílku...
Tak jsem opět tady s nášupem Andílka, snad to někoho potěší a někdo i okomentuje. Vážně mi tím uděláte radost, dostanu potřebnou zpětnou vazbu a třeba mě to i nakopne k častějšímu psaní.
Mimochodem, zvolila jsem jinou strategii a úseky povídek budou také delší. Tak si to užijte.
Už dlouho nic nebylo tuším. Dnes si, útlocitnější postavy, vemte kapesníčky. Vlastně, vemte si je všichni, bude co utírat.

Výkec 1.0 Geronimo!

19. srpna 2014 v 16:43 | Blangela |  Blangel & others
Někteří možná poznali, z čeho je nadpis, jiní ne, to nevadí. (Kdyby to přeci jen někoho zajímalo, je to Doktor Who.) Nějak jsem se kdysi dávno zasekla u první série, ale v nedávné době jsem si na to při sebezničující nudě vzpomněla, takže jsem se k tomu opět vrátila. Master a Moriarty by měli být hraní jedním člověkem. Jsou skoro identičtí! Kdyby někdo chtěl spoilovat do komentářů, děkuji, nechci, jsem u 3 série a chci si to užít, takže takové lidičky blokuju. (Neříkejte, že jsem vás nevarovala.)