Výkec 0.9 Odpočítávání

14. října 2013 v 18:54 | Blangela |  Blangel & others
Neřešit nadpis, každopádně důležité oznamy:

Čtvrtek 17. 10. 2013 KONCERT TARJI TURUNEN~ A já tam lidi jedu, aby bylo jasno. Bude to v Olomouci a s kámoškou už odpočítáváme :3 Dnes to budou 3 dny, zítra dva, a pak už jedeeem :3
Moje nadšení z toho jde cítět, já vím ^^
A k tomu jsem se rozhodla pro jeden projekt tady na blogu, konkrétně 55 básní~ Hned založím rubriku a bude ^^ (V šuplíčku je 2 a 55. báseň už napsána :D)
Taky se pokračuje s Andílkem a opět bylo sedm stránek odeslaných betě, takže sem přibude další kapitola než odjedu do Olmíku.
A Loveless povídka bude taky, nebojte se nic.
Možná se přemohu a hodím sem fantasgm na Fausta (dnes doneseného z knihovny) a Mistra a Markétku a hlavně Padlého Azazela, ale nejprve to musím došíst, že ano. (A chápete správně, já se prostě do démonologie tak zažrala, že se od ní neodtrhnu. Tu bibli nad postelí mám taky jen pro slintání nad tenkými stránkami popsanými jmény jako Samuel, Rafael, Gabriel a ... chápete. Troška pobláznění archanděly ještě nikomu neuškodila...)
Dost uvažuju o sepsání příběhu na jedno mé RPG s jedným zajímavým človíčkem, známým mě už neodmyslitelně jako Aison... (podle jeho phlavní ostavy) Protože jedním slovem je to boží. Akorát budu muset osekat vy víte co. A to jakože myslím vážně. Osekat. Jinak by to skončilo jako s nejmenovanou prvotinou Oscara Wildea a tudíž by se nepracovalo s hlavním ani vedlejším motivem, pouze s vycpávkou v podobě sexu. To nechci. Ono to má příběh, věřte nevěřte.
Trošku mě mrzí a štve, že až píšu a zveřejňuji články, moc vás tu tedy nechodí...
Blangela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nekoni Nekoni | 14. října 2013 v 20:42 | Reagovat

A ty ses mi nezmínila..? O takové pro tebe důležité události?

2 Blangela Blangela | Web | 15. října 2013 v 10:04 | Reagovat

[1]: Gomenn ._.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama