Říjen 2013

Kapitola devatenáctá: Zrádci sypající sůl do ran

27. října 2013 v 18:54 | Blangela |  Můj Andílku...
Tak je tady další díl andílků. Pokud by někdo měl problém pochopit, co se kde odehrává, tak - první část je Lucius, pak Regulus a zase se vracíme podívat, jak pokračuje Lucius. Metoda cukru a biče zde byla upgradeována na metodu soli a biče... Takže enjoy všem porušujícím věkové omezení 18+!

Kapitola osmnáctá: Důkaz božské lásky? Ne, spíš jen světské skazky.

22. října 2013 v 20:44 | Blangela |  Můj Andílku...
Zabijte mě někdo, rýmuji i v nadpisu článků. A ještě tak sáhodlouze. Možná to bude tím, že vážně nevím, jak to nazvat. Jisté je, že máme část povídky opět 18+ a figuruje bůh. Provaz. Démon. A podíváme se za Regulem. Enjoy.

Delfíni

22. října 2013 v 20:36 | Blangela |  Blangel & others
Abych vám nepřivodila nějakou srdeční příhodu nebo podobně, musím vám říct dvě věci. Já ta zvířátka opravdu měla ráda. (Teď už se na ně asi nepodívám :D) A to video je fakt hodně ulítlý. Ale já si nemohu pomoci, o tohle vás neochudím.

55. Když se květy koupou bosé

17. října 2013 v 17:10 | Blangela |  55 básní
Tady máte báseň na čas mé nepřítomnosti a užívání si euforie z Tarji na živo. (Nightwish, mé metalové začátky!) Nechala jsem ji tak, jak byla napsána, nicméně ta prostřední část by tam asi neměla/nemusela být. To byste mi mohli napsat do komentářů, jestli se vám to líbí víc bez nebo s ní. (Mě osobně se to líbí asi víc bez, nicméně jsem vám to tam nechala, vem to čert.) A Enjoy!
PS: Omluvte mé telecí schopnosti ve vymýšlení názvů básní :D A taky pište, jestli je mám dál vymýšlet nebo raději nechat bez :D

Zastav se ve věčnosti

15. října 2013 v 17:31 | Blangela |  Téma týdne
Prokrastinace jest přesně to, co dělám v tuto chvíli, abych se nemusela učit španělštinu, víte? Plácání času na věci, které nikoho nezajímají, jako například psaní tohoto bezvýznamného článku.

2. Oheň

15. října 2013 v 16:00 | Blangela |  55 básní
Ano, do očí mi řekněte, co si o tom myslíte. Máte příležitost. Jen do mě.
Asi se nedočkám už nic nového po hřbitově, probuzené soše a znásilnění sochou (tři interpretace básně od kamarádek), takže můžete i vy napsat, jak vám to připadá. Zdá se mi, že jsem tak trošku skloubila jak téma "poprvé" tak onen "oheň" dohromady a vzniklo tohle, nicméně enjoy.
PS: K příhodným 15tým narozeninám připisuji věnování Tolpen (ber to jak chceš -_- Yashiel říkal cosi o tom, že od tebe bude raději držet Shena a Narukiho s hadem dál :D).

Kapitola sedmnáctá: Výsměch osudu, ironie osudu

14. října 2013 v 20:00 | Blangela |  Můj Andílku...
Já už ani neupozorňuju na 18+ a děkuji prozřetelnosti, že je tento blog od svého prvopočátku 18 + Protože to začíná být jen o tom jednom. Ono u vínka a při sexu se řeší nejlépe důležité otázky, non? No, tak ne, ale... prostě to neumím napsat jinak a značně mi poničil charakter jistý Markýz (ti, kdož ještě neznají jeho celé jméno a útržky mysli, které zapsal na papír, mohou být šťastni). Podíváme se, jak se daří Luciovi... Enjoy.
PS: Víte, ono i děj bude... Bude. Jenže se musíme přenést přes tu otravnou část s padáním z nebes (áno, de facto podruhé, čtete dobře).

Projekt - 55 básní

14. října 2013 v 19:02 | Blangela |  Poezie
http://attractions.blog.cz/1310/projekt-55-basni#komentar109552768 Přirovnejme to k řetězové reakci, nicméně já se taky připojuji k tomuto projektu. Zkrátka a dobře mě to zaujalo, uvažuji o tom už tři dny, a tak jsem si řekla, proč ne. Částečně taky pro to, že za ty poslední dva dny jsem stihla dvě básně na témata z projektu :D

Témata:

Výkec 0.9 Odpočítávání

14. října 2013 v 18:54 | Blangela |  Blangel & others
Neřešit nadpis, každopádně důležité oznamy:

Čtvrtek 17. 10. 2013 KONCERT TARJI TURUNEN~ A já tam lidi jedu, aby bylo jasno. Bude to v Olomouci a s kámoškou už odpočítáváme :3 Dnes to budou 3 dny, zítra dva, a pak už jedeeem :3
Moje nadšení z toho jde cítět, já vím ^^
A k tomu jsem se rozhodla pro jeden projekt tady na blogu, konkrétně 55 básní~ Hned založím rubriku a bude ^^ (V šuplíčku je 2 a 55. báseň už napsána :D)
Taky se pokračuje s Andílkem a opět bylo sedm stránek odeslaných betě, takže sem přibude další kapitola než odjedu do Olmíku.
A Loveless povídka bude taky, nebojte se nic.
Možná se přemohu a hodím sem fantasgm na Fausta (dnes doneseného z knihovny) a Mistra a Markétku a hlavně Padlého Azazela, ale nejprve to musím došíst, že ano. (A chápete správně, já se prostě do démonologie tak zažrala, že se od ní neodtrhnu. Tu bibli nad postelí mám taky jen pro slintání nad tenkými stránkami popsanými jmény jako Samuel, Rafael, Gabriel a ... chápete. Troška pobláznění archanděly ještě nikomu neuškodila...)
Dost uvažuju o sepsání příběhu na jedno mé RPG s jedným zajímavým človíčkem, známým mě už neodmyslitelně jako Aison... (podle jeho phlavní ostavy) Protože jedním slovem je to boží. Akorát budu muset osekat vy víte co. A to jakože myslím vážně. Osekat. Jinak by to skončilo jako s nejmenovanou prvotinou Oscara Wildea a tudíž by se nepracovalo s hlavním ani vedlejším motivem, pouze s vycpávkou v podobě sexu. To nechci. Ono to má příběh, věřte nevěřte.
Trošku mě mrzí a štve, že až píšu a zveřejňuji články, moc vás tu tedy nechodí...
Blangela

Víc než vlastní život

6. října 2013 v 16:00 | Blangela |  Songfic
Zdá se, že to potřebuje menší vysvětlení. Psala jsem to v době, kdy jsem vymýšlela An a hrála Dračák s její "dcerou". To je ta, u níž si není jistá, jestli ji miluje. (Ono, vznikla ze spojení An x Tomášek, že ano...) Jo a Severuse oživila v Padlého, jímž je sama... A ano, An je dost velký mizantrop...
Docela mě zarazilo, že jsem něco takového našla, úplně jsem na toto dílko zapomněla a chvíli jsem taky váhala, jestli jej uveřejnit. Nakonec vás o něj neochudím.
Jinak je to songfic, jinak také povídka inspirovaná dějem písně a konkrétně "I don't believe in everything" od Cinema Bizzare.

Nobody can understand the rules of this game

4. října 2013 v 16:21 | Blangela |  Blangel & others
Let's play a gameZase se toho událo hodně a já jsem od včerejška naprosto nabitá energií. Řeknu to jednoduše: půlkolona! (I když jsem se střídavě nervovala a těšila se, a to tak, že většinu času jsem nevěděla, co s nervama, nakonec to dopadlo nad očekávání a já jsem za to hrozně ráda. Najednou zjistíte, že nejste úplně kopyto. Kdyby něco, miluju waltz. Jakoukoliv melodii, na niž se dá tančit waltz SEM. Urychleně. Hned :3) Předtím jsem ještě objevila (po pěti letech, co chodí do třídy vedle nás) jednu potterofilku (A dokonce má ráda Snapea. "Join to the dark side, we have cookies!") a slashistku (Vysvětlete mi, proč si všichni první vzpomenou na Dnarry, a pak až vzpomínají, že četli i něco jiného!). Pak na půlkoloně jsem tančila s jedním větnamcem (ukradla jsem jí tanečníka :'D), Martinem, a zjistila jsem, že je yaoista. Pokec o Supernatural byl taky dobrý. Skupinový fantasm na Crowleyho a Castiela (Protože Misha Collins!).

Tišší duše

1. října 2013 v 21:39 | Blangela |  Téma týdne
Lepší bude, když opravdu nebudu číst články na téma týdne. Vždy mě to nakopne k napsání článku na dané téma. Buď mě některý z článku tak naštve, že prostě musím napsat něco, co jej vyvrátí (jako dnes) nebo mi v průběhu čtení běží v hlavě vlastní názor. A já jsem ten typ blogera, který když jen trochu může, píše.