Myself

8. srpna 2013 v 21:37 | Blangela |  Blangel & others
Tak by mě zajímalo, jestli si ještě někdo pamatuje na jistou Anastázii (1., 10. kapitola SS/LM). Takže mi napište. Chci se zasmát, tak se rozkecejte. Jaký z ní máte pocit?


Ano, mám alterego. Ano, následující body vám napoví, jaká je. Ale ne moc. Použijte fantasii...
Než ale začnu s body, chci říct jednu věc. Teda. Jednu. Tak tisíc a jednu.
Na začátku byl Disney. Rozkošný Disney. Se všemi princess, fluffy monsters (Zvíře) a tak. Anastasia, dle ruského originálu, byla jednou z těch princezniček. (Jo, vymýšlím ten příběh od 5-6 let? Nejsem derp, abych teď čuměla na disneyovky, i když je fakt, že právě na An se kouknu kdykoliv a soundtracky z ní poslouchám doteď docela často.) V současné An byste nenašli ani stopu po čemkoliv, ohledně té An začátečnice.
To bylo tak. An je sirotek, nepamatuje si však svůj původ, takže hledá svou rodinu. Je tam sexy 'zombie'. A *slint* chlapec, který ji jako malou zachránil. Podívejte se na to. Stojí to za to. Nebudu spoilerovat. Jen takový fakt: Jak se dostala do sirotčince, když ji Rasputin honil a spadnul jen do takový malý loužičky? Je ještě větší břídil než Voldemort (mimochodem, An, stále jsi mi neodpověděla na otázku, proč ses s ním zasnoubila), nebo mám taky důkaz pro existenci mý pozdější An (mimochodem to jméno samo o sobě znamená "Vzkříšená").
Mám důkaz, že An byla štětka už za éry Disneyho (1:05).
A ať to fičí, přejdu k současné verzi. Že je úžasná??? *fangirling* Taková nevinná. Zatím. Než jsem si ji vzala do parády já.
Konečně jsem našla alespoň trošičku odpovídající obrázek. (A není to Brian Molko, ten děsně právě-potřebuju-ždímat-prádlo zpěvák skupiny Placebo, který mi ji připomíná, až si říkám, jestli to není převlečená její mladší ségra.) Bylo jich dost i předtím, ale žádný tak dobrý. Jo a ten co jsem hledala, jsem nenašla. Gosh. Ale... (Věděli jste, že od Emily Autumn jsem posedlá buřinkama? A taky... Nesnesitelná lehkost bytí od Kundery. Postava Sabiny. *sympathy*) Tak jsem našla An, ve zlé podobě, bez křídel, ale za to má TEN pohled a BUŘINKU (nebo klobouk, ale sexy). A tu původní verzi si třeba ještě někdy dáme.
Anastázie Hall-Selwyn
Tak a tady ji máte. Anastázie je Padlý anděl. Zrozená. Někdo mi nadával za ten nápad s jejími rodičemi. Dobře, je fakt, že spojením možná-upíra a vlkodlačky zrovna nic moc okřídleného nevznikne, vlastně se to spíš pod vlastní váhou zakrtkuje pod zem, ale whatever. Na rodičích stejně nezáleží, vlastně ani na tom slově anděl, protože ona splňuje hlavně to slovo Padlý. Řekněme, že bývala posedlá jistým mužem. A stále je. Jen teď jej chce zabít. Má s ním totiž dcerku, a to je v její rodině fakt nebezpečné. (Myslím nejen mít děti, ale vůbec existovat...) Dobře, zní to jako béčkový námět. Ale kdo by nechtěl zabít Voldyho (nebo něco na ten způsob). Pak další muž. Už ho dvakrát resuscitovala. Chudáček, chcípáček (pardon, Severusi, stejně tě miluju!). Ale poněvač by mohla s Daenerys práskat bičem, stejně je podváděný. Občas. Částečně neúmyslně vzhledem k zálusku jejího Padlo-andělského pána. (Bla bla bla) To by bylo k posteli. Její problém spočívá v její upřímnosti.

"Mám problém. Upřímnost."
"Ale to je přece přednost, dobrá vlastnost!"
"Mě je úplně u pr*ele, co si o tom myslíte!"

To jen pro představu. A je ironická. Sarkastická. Cynická. Občas dramatická (to má po mě). A přiznejme si, jestli to teda bude číst i nějaký chlap, či alespoň něco, co vypadá jako chlap/touží být chlapem/obléká se jako chlap, je sexy. A charismatická. A má drsnej pohled. Klidně by mohla být sestra Lokiho. Proč ne. Jako jediná by s ním asi táhla za jeden provaz... (Chudák Loki, přišel o sestru!) Když jsme u těch sester. Pro její matku posloužila další disneyovka. (Ledová královna.) Takže, ano, An se učila být zlou od mistrů. Otec neznámý. Bráška, metající na ni smrtelné kletby. For fun. Sestra jedna je stále záhadou. Sestra dvě, malá Daisy, je spíš její dítě než sestra, musela se o ni starat. (Kdo jinej by se staral o motáka mezi kouzelníky?) A jo... otčím. Eh. Ten začal její dráhu s bičem. Ehm.
S nikým bych ji ale nevyměnila. Je s ní sranda. Hlavně při debatách o lásce apod.

Tak nějak to sleduju a uvědomuji si velmi dobře několik věcí:
1. Pár lidí děsí.
Ač samozřejmě nechápu, proč. To mi vysvětlete. (Nee-chan?)
2. Mohla by vydat příručku "Jak být alterego, mrcha v x krocích".
Jako alterego mi ještě stíhá dělat naschvály. Může za můj občasný pocit, že se mi trhá kůže na lopatkách a rostou mi černá opeřená křídla a za mnoho dalších libůstek. Občas za mě mluví. To si pak říkám: Jo, An, bodni si ještě. (Ano, onii-chan, RR, co že měla Raven s bičem? :D)
3. Dá se s ní vyjít.
Někam. Ne moc daleko. Ne, že byste se za tu dobu nestihli pohádat.
4. Nejstarší řemeslo je ještě starší, než svět sám, že An?
Ona je totiž opravdu stará Padlá, ač je stále stejně svěží.

Special 5.
Ještě jste nezavřeli tu Wiki o jejím původu, že ne? Tak mrkejte na datum narození a úmrtí. Narodila jsem se 17. června. O pouhý měsíc a pár let dřív než ona. Sedmnáctého. A Nee-chan by ještě dodala, že osmnáctka je zase její číslo narození. Tak nějak je hezké konečně mít nějaký ten důkaz, že jsem možná její reinkarnace nebo tak něco. (Já si toho nevšimla. Doteď. Věřili byste?! Jsem derp... :/ Ale Nee-chan je všímavá a patří jí můj dík.)

Tak se pořádně rozkecejte. Odpovídáme na cokoliv. (Toto není plural majestaticus!) To bylo totiž zatím představení. Budu mít asi snahu vytvořit nejprve fandom na knihu, kterou jsem ještě ani nevydala. Ani nenapsala. V hlavě je.
Tak proč ne. Pište, ptejte se a nenechte se vyděsit, přeje
Vaše Blangela & Svá Anastázie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nekoni Nekoni | 8. srpna 2013 v 21:32 | Reagovat

Já za to nemůžu, že mě děsí! >.< Přijde mi to, jako by ti ubližovala a měla z toho děsnou srandu... Gomenne, watashi wa baka... Článek chytlavý možná až moc, mám pocit, že si ho budu každý den číst místo Večerníčku.

2 Blangela Blangela | 8. srpna 2013 v 21:41 | Reagovat

(An: Ale můžeš.) No, já vím. Občas nejsi jediná. Hele, ona má děsnou srandu z celé téhle sračky nazývané naším světem. (Lépe bych to neřekla.) Nejsi. To je dobře. A to ještě něco plánuju... třeba odpovídat na dotazy, takže co o tomto fufátku chce kdokoliv cokoliv vědět? (Za to beru na někoho bič. Fufátko. Pch.) Myslím jeho postoje a tak? K čemukoliv???

3 Avian W. Avian W. | Web | 11. srpna 2013 v 23:38 | Reagovat

Nějak to úplně nechápu. Tedy..Nemůže mít rodiče a být padlý anděl. To nejde. Andělé jsou stvořeni. Prvních pár Bohem..a zbytek je probouzen k životu hlasem Metatrona.
A pak...Mě tam tak nějak mate..Voldy? Severus? Ted už tomu vůbec nerozumím..-.-" .D
Takže...jedna otázečka by byla..:D KDO je teda vlastně An?? :D

4 Blangela Blangela | 11. srpna 2013 v 23:58 | Reagovat

Víš, že můj původní pohled na tohle je dost posunutý a nějak se neobtěžuji s těmi stránkami v bibli. Jak říkám, ona hlavně splňuje ono slovo "Padlý". Někdy možná budu schopná uspokojivě vysvětlit, jak jsem k tomu došla. Doufám v to, protože je to asi dost zapotřebí, aby nevyzněla jako totální mimoň.
Jo, jasně. No, ona původně byla jakýmsi deus ex machine v jednom mém RP, takže Harry Potter a jeho svět s ní tak nějak zůstal. V knize bude pozměněn, už mám vymyšlenou postavu, která nahradí Voldyho. (Úžasně to umí s bičem! :D Ale s opravdovým! *ne tak, jak je to myšleno v článku výš*)
Dobře. KDO je. To vypadá na další článek, díky.
Ještě nějaké otázky?

5 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 13. srpna 2013 v 15:59 | Reagovat

Pamatuji si na Anastazii z roku 1997 :) Strašně se mi líbila a viděla jsem ji několikrát .. ale od té doby už uplynulo mnoho let a ten příběh si už tolik nepamatuji.

6 Blangela Blangela | 14. srpna 2013 v 11:46 | Reagovat

[5]: Přesně tahle je prvotní inspirací pro tu mou :) Alespoň někdo si to pamatuje!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama