Glam rock ~ Negative

7. srpna 2013 v 19:02 | Blangela |  Blangel & others
Mívám záchvaty zkoumání hudebního světa. Někdy mi stačí poslouchat jednu kapelu třeba měsíc stále dokola a bývaly doby, kdy ze mě taťka magořil, protože jsem si třeba pustila hodinovou verzi nějaké písně a ono to samozřejmě jelo třeba celé odpoledne. Ta samá melodie. Mě to tak vyhovovalo, protože jsem dělala určitý typ činnosti a k tomu jsem měla odpovídající hudební kulisu. Například takoví Two steps from hell a jejich Heart of courage jsem vydržela poslouchat hodiny a hodiny. Taky proč ne, když existuje desetihodinová verze! Nicméně na probírání téhle kapely tady nejsme. Budeme probírat můj nejnovější objev...

Představuji vás - skupina NEGATIVE. Jestli si byť jen potřesete rukou s některým z Liimataineňáků, ukousnu vám cokoliv, co se mi dostane do blízkosti. Blonďáci jsou prokletí. Sexy blond zpěváci jsou sedmým kruhem pekla. Ale proč tam neskončit!
Dobře, ehm, fantasmy na ně si nechám napozději.
Pány vám představila fotka. Jsou to finnové, jak jinak, a jsou úžasní. Jak jinak. Jen nevím, co má znamenat ta svačinka napravo (Natti se jmenuje!). Co k nim tak říci... Jaye neznám, navíc mi něco napovídá, že to maj pojmenované špatně! (K tomu, kdo by to mohl být a proč tu není, se dostaneme později.) Larry je závislý na ciggárkách. Ostatní chlastaj jak duhy. Nejvíc asi Atti... Ale tak nějak se podílejí všichni, jak jinak. A máme tady tedy zpěváka Jonneho Aarona, Anttiho na basu, Svačinku (Nattiho) vocálistu a keyborďáka a Jaye s bubny.
A jsme u prvního problému. Kde je kytara?! Oni nemaj kytaru? (fans: Si děláte pr*el, ne?) Jo, pro mě nemají. Protože sexoušek odešel (vykopli ho!). Tak, jako je rod Blondýneček rozkošný, tak z tohohle týpka vyzařuje takový sex appeal, až budete muset ždímat vy-víte-kterou-část-oblečení.
I'm sexy and I know it.
Pozdravte Sira Christuse, jinak taky Jukka, Kristiánka apod. Kdo by odolal!
A tentokrát mám dobrou zprávu i pro bárbíny. Od teď rozlišuji na typ zná-Negative-nechám-ji-žít a Ani-nezná-Negative-vždyť-je-už-teď-prakticky-mrtvá-já-jí-jen-pomáhám! Důvodem je toto:
Pink guitar
Vidíte správně, růžová kytara. To je zabitý... :3
Dodám, že jak jsem nedávno zjistila, nejen profláklý fandom Tokio Hotel má slash fanfikce. Cinema Bizzare, mí němečtí oblíbenci (taky už pohřbení jakožto kapela... Fandím ti, Yu Phoenixi!), nečekaně Marilyn Manson (ten se nikdy netajil, že je bisexuální), ještě nečekaněji právě NEGATIVE.
Ale vysvětlete mi pár věcí:
1. Dobře, Sir Christus nosí u sebe pouta. (Google it, don't touch!) Ale proč je vždycky za největšího sadistu? Chudák Blondýnečka. Eh, dobře, Blondýnečky. [Liimatainenové jsou tři bráškové, aby bylo jasno. Zatím jsem nečetla, že by něco měl s nejstarším Tommym, jinak taky jejich manažerem. Nicméně nacpat Jonneho a Villeho do jedné povídky se dá. Úplně lehce. (Oh, Avian, ty to prostě musíš dát na blog!)]
2. Kde seženu další picty líbaček? Kdokoliv s kýmkoliv??? (Hlavně Christus s Jonne, samozřejmě.) [Ano, pochopili jste, líbačky jsou u nich na denním pořádku. Jsou prostě sladcí... A růžoví!]
A co se samotné hudby týče... Jsou prostě dobří. Hledejte sami, já je taky teprve objevuji :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Avian W. Avian W. | Web | 11. srpna 2013 v 23:45 | Reagovat

Je to správně popsané..Zapomněla jsi na Larryho. Larry hraje na kytaru..A je to Nakki, pokud vím..xD
Christuse vykopli, protože fetoval a moc chlastal, a rozesíral celou skupinu. Ale nedávno se k nim připojil na koncertě a zazpíval s Jonnem Sina ja Mina..a objali se. A Chrisu postříkal fanynky vodou. Vyprskl ji. Jako obvykle. Takže je to asi na dobrý cestě...Tedy až na ten fakt, že Jonne má STÁLE kníra. Zabít...-.-"

2 Blangela Blangela | E-mail | Web | 16. srpna 2013 v 22:40 | Reagovat

[1]: Larry, kytara. Dobře. Díky. Mr. Snack=Svačinka=Nakki.
No jo. ... Jů :3 Pošleš mi záznam toho koncertu??? ... Nom nom. Snad... Né. Knír nééé! Bože, fanynky Sherlocka řeší knír, knír everywhere, knír u Negative. Jo, zabít. -.-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama