Únor 2012

Kecy aneb nažhavte se na další mé povídky a "pokusy" ;)

27. února 2012 v 16:01 | Blangela |  Blangel & others
Blahopřeju, že jste to beze mě tady vydrželi, když já nedokázala vydržet sama se sebou :D Nebyl čas...škola, kraviny a ...'problémy'. Smůla, no. Ale snad se teď dostanu ke kompu častěji ;)
Za tu dobu jsem stihla akorát psát...v Andílkovi mám už 11 A4 (napsala jsem asi 3 za poslední týden, což je pokrok, zvlášť po dlouhým období, kdy jsem nepsala skoro vůbec xD) a stále mi nedocházej nápady, takže bájo ;) Jinak jsem ještě psala odreágovačky (Songfikce), to se ještě rozhodnu, jestli vám to sem šoupnu, nebo si to nechám pro sebe, podle mě to nejsou žádné skvosty...Ale souvisí to s HP ;)
Tak, na co se těšit máte.
A btw, dělo se něco, nebo stále děje, u mých drahocených SB? Povídka, o které si myslíte, že je dobrá a já ji prošvihla? Nebo něco - jiného - důležitého?
A určitě si přečtěte 3. díl 'Můj andílku...' !!!

Kapitola třetí: První hodina a hádka

27. února 2012 v 15:51 | Blangela |  Můj Andílku...
Budu ráda za komentáře ;) A "Pěkné" stále nestačí ;) Prostě...vyjádřete svůj názor ^^~ ať už je jakýkoliv, ale slušně ;) Jinak se omlouvám, že jsem tak dlouho nepřidávala, ale tentokrát na to fakt nebyla nálada ani čas, tak vám to chci vynahradit, protože jsem se rozepsala v Andílkovi, tak enjoy a ještě...
Dokáží se naši miláčci smířit s rozdílnými názory? Těžko ;)

Severus Snape - charakter

5. února 2012 v 20:42 | Blangela |  Jednorázovky
Nenechte se zmást tímto relativně normálním názvem. Jde o parodii. Šílenou, zvrácenou parodii na jeho charakter a kdo nemá rád míchání postav s jinými z úplně jiných vesmírů, ať to nečte. A kdo má Severuse za impotentního, toto by mu tuto představu zkazilo, takže taky - pozor! Řekněme, že 15+ :D Sami uvidíte proč xD Neko je totiž nejúchylnější zvíře, podle většiny japonců..proč by se jinak masově za kočky převlékali, že? :P Ať žije fraška!!! -> Eh, flaška vodky taky, Ivane ;) *sedí vedle mě, mrcha jedna... :D* Enjoy a očekávám moře komentářů ;)