Damon x Stefan 2

30. srpna 2011 v 12:45 | Itachi-chan |  Jednorázovky
Téma: Upíří deníky
Postavy: Damon, stefan = bratři
Varování: upíři, sex, incest
Shrnutí: Elena se vypaří a s ní i jejich nenávist...nebo ne?
Motto: Mezi nenávistí a láskou je velmi tenký led...*****

Další dny se nesly v duchu nesmělého oťukávání a seznamování. Stefan byl ale stále nervózní, pořád někam mizel a Elena nevěděla, co se s ním děje. Vždy, když se zeptala, něco zamumlal a snažil se téma převést jinam. Bál se, že Elenu navštíví jeho bratr v noci a ublíží jí. Bál se, že ji promění v upíra. Bál se, že mu až příliš připomíná Katarine.
A přeci musel snášet neustálé bratrovy 'návštěvy', které, jak věděl, byly za jediným účelem a tím nebyl ani omylem on. Dokonce se v domě bratr nezdržoval ani z toho důvodu, do běla naštvat Stefana. Ne, byl tu kvůli Katarine. Kvůli tomu, kolik vzpomínek se mu vracelo při pohledu na Elenu.
Chtěl ji, žárlil na Stefana, šíleně po ní toužil. Udělal by pro to cokoli, aby ji měl.
***
Jenže jednoho dne Elena odešla po hádce se Stefanem a stále se nevracela. Bylo to k nevydržení pro oba.
Pro Stefana to ale stále ještě neznamenalo, že bude mít klid. Dům byl sice velký, takže se skoro ani nemuseli setkat, ale snad osud, snad nešťastná náhoda je stále sváděla dohromady. Už je skoro ani nebavilo se na sebe v jednom kuse šklebit. Oba dva cítili, že s odchodem Eleny mají něco společného. Něco, co mezi silně rozkmotřenými bratry vytvořilo silné a stále nebezpečně rostoucí pouto, které způsobilo, že si už tolik nelezli na nervy a dokázali se občas i normálně bavit.
Oba měli plnou hlavu Eleny a ta? Ta si zatím lítala někde venku, nejspíš s jejich úhlavním nepřítelem!
***
Jednou k večeru někdo zaťukal na Damonovy dveře. Po vyzvání, aby šel dál, se dveře pomaličku otevřely a v nich stál Stefan.
"Co tu děláš?" ptal se spíš udiveně, než naštvaně Damon.
"Tenhle dům není jen tvůj," neodpustil si trochu sarkasmu Stefan. Pak si sedl na Damonovu postel, v rukou dvě Martini, z nichž jedno podal beze slova Damonovi a zadumaně se napil.
Damon si Martini vzal, podezřívavě se podíval na bratra, jako by čekal, že pití je otrávené, ale pak se přece jen napil. "Nejsi nemocný?"
"Nedělej si starosti."
"Já jen, že bych mohl slavit." odpověděl pohotově Damon.
"Děkuju za optání, ještě se nechystám zdechnout."
"A já si dělal naděje." zakroutil Damon hlavou a pak mu začal cukat pravý koutek do úsměvu.
"A ty máš tik." oplatil mu bratr stejnou mincí.
Tento rozhovor ještě chvíli pokračoval ve vzájemném popichování. Damona, jenž byl z bratrů vždycky ten průbojnější, už začal tento rozhovor nudit.
"Ani jeden z nás si nenajde nikoho, koho by neměl chuť vysát do poslední kapky. Nikdo až tak normální prostě není. Lidské holky jsou plaché a hned ti zdrhnou poté, co zjistí, jaký doopravdy jsi. Nebo ti tu tvou krasotinku vysaje nějaký jiný upír. Upírky jsou zase divné. Asi se shodneme, že ani jednomu z nás se nelíbí tak, jako normální smrtelnice." začal úplně z jiného soudku a čekal na Stefanovu reakci. Dostalo se mu však jen tlumeného zabručení. Jestli to byl souhlas, nebo ne, to si musel Damon domyslet. "Bráno jako souhlas. Ale…" začal se najednou podezřele zadrhávat, "napadlo mě…že bychom…mohli…"
Stefan otráveně pohlédl na Damona a musel se usmát, udivený nad tím, že Damona nikdy neviděl v takovém stavu, aby nedokázal souvisle mluvit. "Tak už se vymáčkni."
"Že bychom si mohli spolu užít."
Teď, když byla Damonova myšlenka, pro Stefana špatná a skrz na skrz zvrácená, vyslovena, Damon by se nejraději propadl do země. Vždyť od něj, známého to sukničkám nebo spíš rovnou děvkaře, to znělo tak hloupě! Jenže on prostě nevydržel bez sexu.
Stefanovi chvíli trvalo, než se z té Damonovy věty zpamatoval. Úsměv mu okamžitě ztvrdl na tváři. Málem se polil Martini, jež držel v ruce, skoro se udusil tím, co měl zrovna v puse a nejraději by ho teď mrštil i se skleničkou po Damonovi. "Zbláznil ses?"
Damon chvíli neodpovídal. "Jo, asi jo. Zbláznil jsem se kvůli jedný pitomý štětce. Neřeš to. Jsem blázen. Nemusíš mě vyhazovat, půjdu na čerstvý vzduch pročistit si hlavu."
Stefanovi ale i přes svůj údiv začalo docházet, že se v poslední době nějak až zvláštně moc zblížili. V jejich rozhovorech bylo cítit teplo a láska, která tam nikdy předtím nebyla. Jako bratři se nenáviděli. To slovo nenáviděli. Ale možná, že jako milenci… "Oba jsme se kvůli Eleně zbláznili. Nejsi sám," řekl Stefan.
Damon se zastavil na prahu a otočil se zpět k bratrovi. Čekal, co se stane. Ale Stefan nijak nereagoval.
"Málokdo si uvědomuje, jak jsou upíři zranitelní tak lidským citem jako je láska," pronesl pak s klidem.
"Málokdo z upírů si uvědomuje svou zranitelnost. Nechtějí ji vnímat…" doplnil Damon bratra. "Je divné, že my si ji kvůli Eleně uvědomujeme."
"Zranila naši hrdost. Jak upírskou, tak i tu menší lidskou a především mužskou část. Většině žen se to nevyplatí, když zradí mužovu ješitnost. Elena měla smůlu, že narazila na upíry."
"Chceš proti ní snad něco podniknout?"
"Ne, viděl bych to na nějaké to podniknutí něčeho s tebou. Čeho…to si ještě rozmyslím."
***
Večer, něco málo po desáté, se znovu ozvalo zaklepání na Damonovy dveře. Byl to Stefan.
"Rozhodl jsem se, bratře. Tvou nabídku přijímám."
Damon se ušklíbl, kývl a prohodil: "Do postele s tebou, bratře." Pak se přiblížil skoro na dotek k Stefanovi, pohlédl mu do očí, přičemž musel mírně sklonit hlavu - Stefan byl o pár centimetrů menší - a snad poprvé ve svém životě se na bratra usmál.
Vzápětí se události poněkud zrychlily, Stefan byl upíří rychlostí přitlačen ke zdi, div že jí neproletěl a rty, z nichž celé roky vycházely jen sarkastické poznámky, ironie a nenávistné urážky, se spojily polibkem. Pro oba to bylo něco naprosto nového a téměř nepojmenovatelného. O tom, že to bylo 'zakázané' ani nemluvě. Jedině jejich stále přetrvávající postoj k tomu druhému jim nedovolil, aby na sebe vrhali zamilované pohledy, hladily svá těla láskyplnými pohyby a připitoměle se na sebe neusmívali.
A tak se obvyklá předehra omezila jen na to nejdůležitější. 'Méně vznešenější části těla' se spojily v akci MDM - Majestátní dvojičková masturbace. Ty 'vznešené' naopak velmi nevznešeně cucaly a sály vše, co se jim namanulo a jazyky sloužily místo škrtidla. Ruce se snažili rozdrápat kůži jejich těl do masa a samozřejmě na to všechno doplatily dolní končetiny, které ke konci dostaly šlehačkový nástřik a fialkovou barvu, jak občas ve své nemotornosti zakoply o nějaký absolutně nevhodně postavený kus nábytku. Postel se prohla pod jejich vahou pokaždé, když do sebe jeden nebo druhý narazil a nebýt jejich svědectví, že tam byli opravdu jen dva, nepozorovaný pozorovatel by jistě namítl, že těch rukou a nohou tam bylo vícero.
Romantika po upírsku k pohledání.
Když konečně skončili se svou činností, postel vypadala jako po náletu bombardérů. Stefan si sedl na postel, protřel si oči a pomalu mu začalo docházet, co že to vlastně před chvílí dělali.
Poněvač upíři obecně byli známí dlouhým vedením, ať už v běhu, nebo myšlení, když to Stefanovi došlo, Damon už dávno spal. Byl tedy nucen omýt ze sebe Damonův pach a sám se také oblékl.
A protože speciálně u nich platilo pravidlo - "Před aktem si lidé navzájem pomáhají od šatů, poté se obléká každý sám. A tak nečekej pomoc od někoho, kdo s tebou jebal!" - tato noc měla být za pár týdnů zcela zapomenuta pod přílivem malicherných hádek a křivd, jež jakýmsi způsobem porušily jejich klasickou mužskou ješitnost, a tato scéna se neměla nikdy opakovat.
Nebo se snad dožijeme v roce 2012 Damono-Stefanovské apokalypsy?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Mají být úseky povídek spíš delší nebo kratší?

Kratší... 30.8% (20)
Delší (nad 2 A4) 69.2% (45)

Komentáře

1 Fenra Fenra | Web | 30. srpna 2011 v 15:15 | Reagovat

Njn. Co taky čekáte od Damona, že jo? XD Hele, dost dobrý. Osobně se mi to líbilo než Luciusko-Severuská povídka.

2 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 30. srpna 2011 v 15:56 | Reagovat

Jáj...dík xD I když bych se asi měla naštvat. S povídkou LM/SS jsem měla dost problémů a tahle splácanice že je prý lepší...TT...už nikdy se nebudu pokoušet nic vytvořit :P (zítra to poruším, ale co)

3 Bromance Bromance | Web | 30. srpna 2011 v 17:36 | Reagovat

Super opisy a ten konec... :-D Jo a oba si byli tak podobný!

4 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 30. srpna 2011 v 18:33 | Reagovat

Díky, ty jo :P A já si myslela, že tahle povídka je totální propadák :P

5 Tigris Tigris | 30. srpna 2011 v 21:40 | Reagovat

[4]: V žádném případě!
Když jsem si přečetla větu, kterou říkal Damon: "Že bychom si mohli spolu užít." - tak jsem vyprskla smíchy a moje představivost se rozjela naplno :-D Asi jste mě zkazily :-D - mise dokončena.
Neuděláš náhodou pokračování? Já si myslím, že tenhle příběh je super. :-)

6 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 31. srpna 2011 v 12:35 | Reagovat

No nwm...ani nwm jak a navíc, tohle bylo psané na přání, jinak by to nikdy nevzniklo. Možná sem raději dám nějaký svůj vymyšlený příběh...

7 Coco Cherry~ Coco Cherry~ | Web | 6. září 2011 v 17:32 | Reagovat

oo to bolo uzasne a zvratene XD tesim sa na nejake to yaoi x)

8 Delight ^^ Delight ^^ | E-mail | Web | 10. září 2011 v 17:12 | Reagovat

To bylo skvělý! Předtím, když jsi mi na blog napsala, že moje povídky jsou 'docela dobré,' vůbec jsem nevěděla, co si o tom mám myslet. ;D Ale teď, když jsem přečetla tohle skvělý dílo, tak jsem hodně poctěná, že zrovna ty jsi mi něco takového napsala.  Já jsem o Upířích denících už slyšela, ale neviděla jsem ani jeden díl ani nečetla knihu, takže jsem nejdříve najela na google, abych si ujasnila, kdo je Stephan a kdo je Damon... ;D Upřímně - myslím si, že odteďka už se možná na ty Upíří deníky už budu i dívat. ;D Moc se mi to líbilo, máš skvělý styl psaní. Klobouk dolů :-)

9 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 10. září 2011 v 19:01 | Reagovat

[8]: Hm...tak to seš tedy první, kdo se nad mými povídkami takhle rozplýval.
He, jak charakterizovat Damona? Zlý, jemně zvrácený...Stefan je vždy ten klidný, milý, hodný...ale Damon je prostě ten šarmantnější a charizmatičtější. Poznáš je snadno :D
A upřímně řečeno, já upíří deníky nečetla ani jednu knihu, viděla jsem jen asi 3 díly seriálu a to mi stačilo k napsání tohohle dílka...takže... :D

10 Ul Ul | Web | 30. října 2011 v 22:14 | Reagovat

Nádhera, krása, nepopsatelné, nelze opět slovy. VD neznám, ale přesto, úžasné.

11 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 31. října 2011 v 15:42 | Reagovat

[10]: Já, když jsem to psala, viděla jsem 3 díly a to mi stačilo ^^ .D

12 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 30. srpna 2012 v 22:18 | Reagovat

No ako, je to úžasné. super opisy, proste skvelé ako celok :D pár Damon a Stefan, to vidím po prvý krát, no ale všetko je raz po prvý krát :D

13 Nebeská Nebeská | Web | 18. srpna 2013 v 23:22 | Reagovat

:DDD tak tohle je zabité :D ne, tyhle dva bych si asi v posteli fakt nepředstavila a to proto, že Damon je sexi a ze Stefana mám husí kůži... ne, nelíbí se mi... ani trochu.
No, ale jinak fajně napsané ;)
PS: jo, můžeš si mě dát do odkazů :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama