21. kapitola

30. srpna 2011 v 12:11 | Itachi-chan |  Lucius/Severus
Další kapitolka napsána, tak vám ji sem hned hodím, ať máte co číst. je to krátké, vím. příště zas bude něco delšího a dám sem i jednu jednorázovou povídku na 3 A4 ohledně upířích bratrů z Upířích deníků. Zn: slash, Pozn.: Já si námět nevymyslela, dokopali mě k tomu abych na ně něco napsala spolužačky...*****

Snape se v Luciuových komnatách už neobjevil. Byl příliš hrdý, než aby za ním přišel s prosíkem, příliš tvrdohlavý, než aby si přišel vyslechnout, proč ho tehdy v noci odbyl a to bylo jediné Malfoyovo štěstí. Nedokázal by ho odbít podruhé. Teď si to uvědomovat víc a víc. S postupem času na něj myslel, jako na něco víc, než jen na Snapea, kterého proměnil v to, co z něj chtěl mít sám Pán zla.
A u Severuse Snapea, jež všechny odbýval s neobvykle tvrdým (ještě tvrdším než normálně) výrazem, tomu nebylo jinak.
Oba po sobě toužili, oba nemohli změnit momentální stav jejich vztahu. A oba byli Smrtijedi, takže jim hrozilo obrovské nebezpečí ze strany Pána zla.

*****

Jednoho dne, asi týden poté, co Luciuse kousla Nagini, byl už hodně zesláblý - sotva chodil - a v tu dobu si ho zavolal k sobě Pán zla.
Lucius nemohl neuposlechnout a tak se s vynaložením všech sil a s riskováním nepěkného odštěpu, přemístil. Kupodivu to přežil beze škrábnutí.
Pán zla seděl v křesle ve své pracovně a na Malfoye se zatím ani nepohlédl.
"Doufám, že se znovu o nic nepokusíš, Luciusi. Víš, co tě čeká. Buď věrný a přežiješ. Zraď mě a zemřeš. Naginin jed je spojen s mou vůlí, proto jsi ještě stále naživu. Jenže…pokud se mi nepoddáš, už dlouho naživu nebudeš." Ozval se známý, tichý autoritativní hlas a jeho ozvěna se odrážela od černých stěn Mistrovy pracovny.
Lucius poslušně sklonil hlavu, v očích se mu zalesklo - jakoby slza. 'Musím se přemoc a nemyslet na Severuse.' Hned poté znovu pohlédl na Mistra.
Bohužel pro něj Mistr zaregistroval jeho myšlenky. Zvedl se rychlostí světla, že ubohý Lucius nestačil zaregistrovat ani okamžik, kdy se pohnul a v příští setině okamžiku už stál na nohou, v rukou třímal hůlku a mířil jí přímo na Luciusovo srdce.
"Ještě jednou…" procedil mezi zuby, "na toho parchanta mysli a budeš litovat, že ses s ním kdy poznal!"
Mistrův hlas byl velmi, velmi rozzuřený. Proč, to Lucius sice chápal, ale nemohl tomu uvěřit. Vždyť je to on, Pán zla! Nemůže…milovat…mě.
Vzápětí Lucius ucítil, jako by mu někdo vytrhl srdce z těla, přesto ale dál vnímal. A najednou se znovu cítil jakoby zdráv. To ovšem nepočítal s tvrdou ránou biče, vteřinu poté.
Pán zla ho zbavil jedu - ani nevěděl proč to vlastně udělal a zároveň mu prodal přímou jízdenku do bezvědomí. Luciusovi se opět zatmělo před očima.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mají být úseky povídek spíš delší nebo kratší?

Kratší... 30.8% (20)
Delší (nad 2 A4) 69.2% (45)

Komentáře

1 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 30. srpna 2011 v 12:17 | Reagovat

Blog mě zase neposlouchá, takže odmítl udělat mezeru za větou : A oba byli Smrtijedi, takže jim hrozilo obrovské nebezpečí ze strany Pána zla.

2 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 30. srpna 2011 v 12:17 | Reagovat

A teď až to napíšu, se to objeví, jak má...já si najdu zakladatele blogu a osobně mu asi nakopu p*del, nebo už fakt nwm ...!!!

3 Tigris Tigris | 30. srpna 2011 v 21:22 | Reagovat

[1]: Někdy mě blog taky pěkně čílí.

Ale k příběhu: Samozřejmě jsi nezklamala a kapitola je skvělá. To jejich ustavičné toužení je dokonalé...hmmm :-D  ;-)

4 chillychilly chillychilly | Web | 1. září 2011 v 16:32 | Reagovat

Severus s tvrdým a nebo ještě tvrdším, nooo :D u toho jsem se prostě culila, ano, přiznávám se, jsem prostě perverza :D
Jej, takže milostný trojúhelník? Hadí ksicht bude jedna pod vlivem lásky? Zajímavé, to tu asi ještě nebylo :)
Já už si tak njěako na ty tvoje double drabble kapitoly zvykla.
Upíří deníky? Hmm, neznám, nekoukám...

5 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 1. září 2011 v 19:47 | Reagovat

[4]: To neva, ale číst můžeš.
Já se u toho culila až pak, jak jsem to zpětně četla. Když jsem to psala, vůbec mi to nedošlo :D
Áno, ToMáŠeK Se ZamIlQwenKovAlL. (Jdu se schovat)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama