20. kapitola

28. srpna 2011 v 16:50 | Itachi-chan |  Lucius/Severus
Další kapča je na světě. je zase trochu kratčí...smůla...inspirace mě dočasně opustila. Budu ráda za jakékoli komentáře ;D Jen upozorňuji, že jsem zase vyčerpala zásobu z chaty, takže další kapča bude trochu trvat...*****

Příští ráno se Lucius vzbudil velmi pozdě, kdy už bylo slunce vysoko nad obzorem a poslední, co si pamatoval ze svého předčasně ukončeného snu, byl pohled Voldemortových očí, jež ho nabádal svým osobitým způsobem k poslušnosti. Po chvíli, kdy se dostatečně uklidnil, zjistil, že se bez větších problémů dokáže posadit. Po chvíli se dokonce zvedl a popošel až k zrcadlu, kde si prohrábl záplavu plavých vlasů a doširoka zívl. Cítil se dost pod psa. Na noční návštěvu Severuse skoro zapomněl, a pokud si z ní něco pamatoval, slívalo se to dohromady s jeho snem.
Po chvíli se mávnutím hůlky oblékl, dalším mávnutím si učesal neposlušné vlasy po skoro třech dnech ležení náležitě neposedné a vydal se dolů do jídelny.
V tuto dobu tam nikdo nebyl a tak si mohl o samotě vychutnat snídani v podobě čerstvého hrubozrnného pečiva a ovoce, co hrdlo ráčí. Při zpáteční cestě potkal akorát jednoho z domácích skřítků a pak už seděl ve svém oblíbeném křesle se sklenkou whisky v ruce a se svými dvěma loveckými psy u nohou.
Musel si pořádně rozmyslet, jak bude postupovat dál. Jedno však bylo jisté bez sebemenšího zaváhání. Narcisa se to nesmí dozvědět! Příliš by ji to ranilo a on by nedokázal snášet její lítostivý pohled.
Seděl tam dobré půl druhé hodiny a většinu času jen zíral do stropu nebo z okna, přesto nebyl s výsledky svého 'bádání' spokojen. Kdo by také byl, když došel k závěru, že vztah se Severusem musí okamžitě přerušit, bude nucen podlézat Mistrovi a nejspíš bude zatáhnut i ještě do větší šlamastyky, než v jaké je teď. Rozhodně se musí vynasnažit natolik, aby ho třeba Mistr toho jedu zbavil. Mimo nejmenší pochybnost věděl, že to Pán zla svede. Nepochyboval ani o tom, co bude chtít na oplátku.
Jeho tělo a duši.
A to ho právě děsilo. Obojí měl příliš rád, než aby se dobrovolně nechal uvrhnout do ďáblových spárů jeho nynějšího osudu. Od teď by měla být železná oddanost samozřejmostí, za niž se odměny nedočká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mají být úseky povídek spíš delší nebo kratší?

Kratší... 30.8% (20)
Delší (nad 2 A4) 69.2% (45)

Komentáře

1 chillychilly chillychilly | Web | 28. srpna 2011 v 19:37 | Reagovat

Hmmm, jeho tělo a duši, tak teď bych chtěla být Pán Zla, stačilo by mi to tělo :D
Máš tam ale jednu nesrovnalost, Lucius NIKDY není neupravý, ať dělá cokoli, vždy je jako ze škatulky, má to co dělat s dědičností nebo tak :) studuji to, věř mi :D on je prostě dokonalý gentelmoun a upravený za každé, každičké situace! :D
Jinak to, jak jsi psala o jeho dvou loveckých psech, úplně jsem před sebou viděla jeden obrázek :) tam byl právě Lucius se dvěma loveckými psy, seděl v křesle a v ruce měl sklenku whiseky, aaaaach.
Každopádně se těším na další kapitolu a to, jak všechno bude řešit a taky na Severuse, samozřejmě :)

2 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 28. srpna 2011 v 20:04 | Reagovat

[1]: Najdeš ten obrázek? *smajl se zvednutým obočím*
A Lucius po takovém šoku a to rostě neměl sílu. byl v transu. nemyslelo mu to. A i když ho znám asi tak jako ty, prostě v týhle situaci neupravený byl.

3 chillychilly chillychilly | Web | 29. srpna 2011 v 13:04 | Reagovat

http://harrypotter.wikia.com/wiki/Malfoy_Manor - sjedeš skoro dolů a tam si ten obrázek můžeš rozkliknout :) a je to úplně to, co jsi popisovala :) aaaach, on je tak dokonalý

4 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 29. srpna 2011 v 19:13 | Reagovat

Díky moc :P Obrázek uložen, vypadá úžasně. Dokonce mě přenutil na 5 sekund poslouchat hiphop, když se na něj youtube přeplo...pochop, jsem zarytá metalistka :D

5 Tigris Tigris | 30. srpna 2011 v 21:16 | Reagovat

Jujda, já tu chvilku nebyla a ty už tu máš článků! Co se budu zdržovat, jdu číst dál! Trošku mě mrzela "délka" kapitolky, ale když není inspirace, tak se nedá nic dělat. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama