Komentářová povídka

26. června 2011 v 12:13 | Itachi-chan |  Blangel & others
Tak jo, je to tady. Díky nápadu Chillychilly jež mi šla příkladem, zde je prostor pro vás...Doufám, že vám nebude za otravu zde připsat kousíček a tak také přiložit ruku k práci...výsledek totiž díky sestavě návštěvníků tohohle blogu může být velmi zajímavý...A tenhle blog je už nějaký ten den 18+, takže vás nebudu brzdit...:P Vyřáďte se, lidi...


***

Tohle ráno nebylo zrovna požehnané. Zdálo se, že vstal z postele levou nohou. Pán zla docela zuřil, když zjistil, že své poslání nesplnil podle jeho představ. Severus Snape, ten neuvěřitelně přitažlivý zrádce, utekl ze spárů jeho, Luciuse Malfoye a tím podkopal jeho postavení a autoritu u Smrtijedů. Tohle mu rozhodně nedá jen tak. Ten netopýr to schytá. Pořádně mu napráská.
V tomto ránu, jež můžeme nazývat poněkud nešťastným, mlhou oplývajícím, se Lucius procházel po Příčné ulici, mířil ke Gringotovic bance a netušil, co ho ještě dnes čeká za překvapení. Dnešek nebude jako dny předešlé. To v žádném případě. Jeho život v přepychu se změnil. Už nemá takovou autoritu, jakou míval a neustane ve své píli, dokud si ji nevybude zpět. Pro svého pána půjde přes mrtvoly svých přátel.
Ještě uvidí, co znamená být Luciusem Malfoyem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bromance Bromance | Web | 26. června 2011 v 12:27 | Reagovat

Ještě předtím, než však došel k bance, zabočil do Obrtlé - nebyla to zkratka hodná jeho postavení, ale přesto ho nohy zavedly až tam - a míjel jednu špinavou putyku za druhou. Dřív by ani do jedné z nich nevkročil, ale teď ho vývěsní tabule zvláštním způsobem lákaly. Co se asi odehrává za těmi vysklenými okny? Odkud se line ta nasládlá vůně hříchu?
Na kratičkou vteřinu málem zapomněl, jaký je jeho cíl, a už už se natahoval po otlučené klice, ale v poslední chvíli ho závan studeného nočního větru probral. Nic nesmí odlákat jeho pozornost. Jde si vyrovnat účty a už teď mu bylo jasné, že nebude znát mezí.
Vynořil se zpět na dlouhém bulváru, když vtom se z podniku na rohu, kde se Příčná scházela s Obrtlou, vynořila známá postava.
"Zdravím, Luciusi," zachraptěla.

2 chillychilly chillychilly | Web | 26. června 2011 v 12:53 | Reagovat

Lucius Malfoy se zarazil a přitáhl si černý kabát blíže k tělu. Postava naproti odpudivě páchla až se z toho aristokratovi zvedal žaludek.
,,Fenrire," pokynul mu chladně a chtěl jít dál. Vlkodlakho však chytnul za rukáv a zastavil. Lucius rychle vytasil hůlku a namířil ji muži přímo na srdce.
,,Tohla snad nebude potřeba, Luciusi. Chtěl jsem si jenom přátelsky popovídat," zašklebil se Fenrir a vycenil v křivém úsměvu zažloutlé zuby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama