13. kapitola

15. června 2011 v 16:10 | Itachi-chan |  Lucius/Severus
Na popud Chilly jsem sem dala další díl. Ať se líbí...a jen doufám, že budou zase tak pěkné komentíky, jako u minulé části ;D Znovu žádám o konstruktivní kritiku...Fenra ví, že ta její byla spíš destruktivní ;D Ale Fenra je Fenra...yaoi forever, Fenri ;D


***

Odkopl od sebe děvku sklánějící se nad jeho klínem, zbavil se i druhé a postavil se. Obě děvky jako na povel začaly souložit spolu. Lucius si jich ovšem vůbec nevšímal a svou pozornost šedých očí upřel na Severuse, u něhož se ještě stále skláněly obě novicky. "Vypadněte, vy děvky! Teď jsem na řadě já!" Ozval se svým osobitým malfoyovským způsobem, táhlým pohybem ruky odtáhl za ruce nebo vlasy obě novicky pryč od Severuse a sám si klekl k jeho klínu.
"Malfoy, co to sakra děláš?" zeptal se mírně vyplašeně Severus po nenadálém spádu situace.
"To, po čem toužím. Neříkej mi, že ti to něco udělá, když mi jednou v životě dáš."
"Úchyle," neodpustil si Severus, ale zlomeně nechal Luciuse, aby si s ním dělal, co chce. Toužil po něm čím dál víc, i když to nedával na sobě najevo. Bylo to divné. Ještě když ho věznil, cítil k Luciusovi čirou nenávist, teď to byl cit, nemálo podobající se lásce. Vlastně, pohlédl dolů na peroxidovou hlavu ochotně se sklánějící k jeho klínu, byl hezký, chytrý…černé magie víc než znalý, lektvarů taky…docela se k sobě hodili. Má ženu a dítě, ty pitomče! Ozvalo se jeho 'andělské' svědomí. To 'ďábelské' na sebe samozřejmě nenechalo dlouho čekat. Očividně mu to moc nevadí. Ve Snapeově hlavě se začal tvořit klasický zmatek, pokud šlo o city. Dost, přestaň uvažovat a užívej si tuto…vážně o této chvíli uvažoval jako o posvátné? Nepochybně.
Lucius si věru nebral servítky. Byl ale o hodně pečlivější, než když tohle Snapeovi dělal poprvé. Teď chtěl, aby se mu to na maximum zalíbilo. Chtěl, aby řval slastí. A možná i to, aby ho nechal ho ošukat. Tolik po tom toužil. Po jeho těsném zadku. Obkroužil Snapeovy koule jazykem, polechtal špičkou žalud a pak s požitkářstvím jemu vlastním začal lízat a cucat celý penis, div se jím nezalkl. Nedostatek vzduchu ho ovšem spíš vzrušoval ještě víc, než že by mu nějak výrazně vadil a znemožňoval mu jeho činnost.
Severus měl opět co dělat, aby se alespoň trochu ovládal. Bylo mu to tentokrát opravdu příjemné. Už vážně nemyslel, že ústa, která dokázala být tak dravá, krutá a vyslovit tak hrozné kletby, dokázala i způsobit tak úžasnou euforickou slast. Ponořil se do svého pocitu štěstí a uvolněnosti, jako do vany s horkou vodou a nehodlal se z ní už více vynořit - alespoň prozatím.
Oba jakoby zapomněli na okolní svět. Lucius zatím dál sál Snapeova ptáka a pozorně si ho prohlížel, aby zachytil i tu sebemenší reakci. Jenže se nic nedělo. Snape se ani nehnul, ani jediným mrknutím oka nenaznačil nic, co by Luciusovi pomohlo. Až ho náhle odstrčil právě ve chvíli, kdy už musel být nutně vydrážděný skoro až k vyvrcholení. Lucius byl zmatený. Proč tak náhle obrátil?
Ani sám Snape si tím nebyl jistý. Možná toho budu zítra litovat, pomyslel si. Věděl přesně, co chce. Ale opravdu to bylo správné? Ne. Ale udělal jsem už tolik špatných věcí, že tohle už můj rozsudek pekla stejně nezmění. Akorát se nebudu v pekle smažit v kotli, ale nejspíš budu někde ve skupince smilníků. No co…ušoustat se k smrti není tak špatná vyhlídka. Byl rozhodnutý. A když se Severus k něčemu rozhodl, vždy to vyplnil. Do posledního. Natáhl k Luciusovi ruku. "Kam?"
"Do Malfoy Manor," odpověděl pohotově Lucius a jen těžko zakrýval ve svém hlase obrovskou radost. Pak se chytil Snapeovy ruky a oba se přemístili.
Ať dnešní noc patří smilníkům!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mají být úseky povídek spíš delší nebo kratší?

Kratší... 30.8% (20)
Delší (nad 2 A4) 69.2% (45)

Komentáře

1 Fenruš Fenruš | Web | 15. června 2011 v 16:21 | Reagovat

Beru zpět - chci zpátky sladké blivajzy s přemírou cukru. Že se nestydíš, An xD Taková detailistka xD Ne, tohle se mi líbilo -  do akce! xxD

2 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 15. června 2011 v 16:30 | Reagovat

[1]: Někdo, koho přivedla k yaoi Ormalin (Fenra ví, že?), kdo má takovou mysl jako já a navíc jeho první slash povídka byla hned natvrdo z nejšílenějšího (a taky nejlepšího, to je u slashe snad to samé) serveru - Fantasmagorium - a navíc od Styx, se fakt nestydí, blivajzy jsou pro něj jen blivajzy a ta pistole za zády a sůl v očích je pro něj desetkrát přijatelnější a detailistka je to už...od narození ;D (toho druhého - to bylo tehdy, když jsem se asi před 3 roky dostala k yaoi + slashi - brala jsem to hopem xD)

3 chillychilly chillychilly | Web | 15. června 2011 v 20:15 | Reagovat

Ať dnešní noc patří smilníkům! :D Hezké heslo, hlavně ať si ho dosytosti užijí moji dva milovaní ;-) (ne, že na ně budeš koukat... a nebo koukej a pak sem pěkně napiš, co všechno spolu dělali, ať si chillychilly taky trochu užije)
Hmm, mám ráda detaily (ale mám ráda i náznaky, které mnohy řeknou hodně), a ty pěkně pokračuješ v linii detailů (což mé zvrhlé já velmi, ale opravdu velmi těší).
Tetelím se blahem, že si Severus konečně uvědomil, že na ničem jiném nezaleží, pokud má možnost být ošukaný dokonalý Luciusem :-)
Myslím, že toho litovat nebude, (maximálně bude litovat svůj zadek, ale i tak... to se dá přežít, pár dní bude chodit jako namrdanej kačer a pak na to můžou vlítnout znovu, ne? ;-) ) přece jenom, Lucius se vyzná (už má ze všech těch povídek zkušeností až až)
Líbilo se mi to a ještě víc se mi líbilo, že kapitola přibyla tak rychle

4 Tigris Tigris | Web | 15. června 2011 v 20:31 | Reagovat

Děsně se mi v tom líbilo několik pasáží. I když co no! Já se přiznám: líbila se mi každá věta. :-D A všechny detaily si ráda přečtu.

5 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 16. června 2011 v 7:04 | Reagovat

[3]: Děkuji za další vyčerpávající komentík, to heslo se mi právěže taky líbí ;D A...záleží ještě na jedný věci, když můžeš být 'ošukaný dokonalým Luciusem' ...záleží na tom, jestli tě pak někdo z jeho příbuných, či snad Smrtijedů nebude chtít zabít ;D Což asi...no...víme, ne?
[4]: Detaily jsou od toho, aby se všechny scénky rozpytvaly na nanometry a pak se je v těch nanometrech četlo ;D Dík za další z pochval...

6 Bromance Bromance | Web | 26. června 2011 v 12:29 | Reagovat

Hohoho, i ty jedna! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama