6.kapitola

12. května 2011 v 15:04 | Itachi-chan |  Lucius/Severus
Tak jo, je tu další kapitolka. Jsem vám všem vděčná za komentáře, jen tak dál.
Teď se to trochu zase rozjede, ale ne tolik, jak by jste čekali. Proč? To se dozvíte v dalších kapitolách, ale ne nijak brzy, neboť ve wordu jsem sem dala 8. stranu z 15 a ještě stále nemám napsané, proč...ale už to vím ;D


***

Severus chvíli nechápal, jak se na to místo dostal a když mu to po několika vteřinách došlo, bylo už pozdě na to, aby dokázal něco udělat.
On měl jen slipy a Malfoy seděl obkročmo na něm a právě si svlékal tričko.
"Kdy ti začalo takhle harašit?" zeptal se; hrál teď o čas.
Malfoy se usmál. "Od doby, kdy tě vídám častěji. Od doby, kdy ses stal Smrtijedem." upřesnil. Svlékl si halenu a odhodil ji do kouta, kde chvíli předtím přistál i hábit a pásek od kalhot. Teď pokračoval samotnými kalhoty, takže se musel nad Severusem mírně nadzvednout. Když dozápolil se svými kalhoty, přesunul svou pozornost zpět na Severuse. "Tak co? S bolestí nedobrovolně nebo dobrovolně a skoro bez bolesti?" zeptal se hlasem, jakoby říkal, jestli chce překvapení z levé nebo pravé ruky.
"Raději nedobrovolně, bez pout a bez bolesti. Nejraději vůbec…" poznamenal zachmuřeně Snape. Věděl, že je v nevýhodné situaci, kdy si vlastně vybírat nemůže. Stejně si s ním teď může Lucius dělat, co chce. Ale nehodlal mu udělat tu radost, vidět ho poraženého. Neměl hůlku a tak se bránit nemohl, ale raději ho vydráždí k nepříčetnosti a zemře, než aby si z něj tady Lucius udělal bezúhonně děvku pro všechno.
"Třetí možnost není," poznamenal klidně Lucius a dál se na něj díval. Nevypadal, že by ho to naštvalo a přesto, že byl Snape ve štvaní lidí opravdu dobrý, z Luciusových očí vyčetl, že ať už dnes řekne nebo udělá cokoli, Luciuse to neodradí od jeho původního záměru.
Snape začal panikařit. Do prdele a co teď? ptal se sám sebe. Chvíli trvalo, než se rozhodl. "Když se to stane bez mého povolení, nic se nezmění, že?"
"Krom tvé orientace," usmál se, "vůbec nic."
Na Snapeovi bylo vidět, že by si přál, aby ho raději vynášeli nohama napřed, než aby se musel rozhodnout. "Jenže v tom případě to vlastně vyjde na stejno," poznamenal potichu spíše pro sebe.
"Bingo! Jenže dobrovolně ten rituál nejspíš až tak nebolí…to nevím, nikdy jsem se nesnažil, abych miloval ženu." řekl s úsměvem.
"No dobře…rozvaž mě. Stejně nemám kam utéci," prohlásil po chvíli přemýšlení Severus.
Malfoy rozhodně nehodlal čekat, až Snape změní svůj nově nabytý názor. Dalším mávnutím hůlky ho zase rozvázal a pak sundal jak sobě, tak i Snapeovi slipy. Sklonil se nad Snapeovým obličejem, políbil ho a dal do toho polibku všechnu nevyřčenou touhu po něm. Pak se od něj zase odtáhl a sklonil se nad jeho nahou hrudí. Začal mu zuřivě sát levou a pak i pravou bradavku. Severus po chvíli nevydržel a hlasitě zasténal; tím vyloudil na Luciusově tváři další z řady dnešních úsměvů, které se víc, než čemu jinému podobaly uličnickým úšklebkům a úplně vybočovaly z obvyklého repertoáru Luciusových mimických svalů.
"Děvka se zase projevuje," prohodil Malfoy a místo úsměvu se na jeho tváři objevil jízlivý úšklebek, tak typický pro celý Malfoyův rod.
Severus zatím cítil, jak se s každým Malfoyovým pohybem, s každým svým slastným zasténáním, mění něco v jeho těle. Cítil se, jako by mu právě transplantovali nějaký vnitřní orgán. Byl to zvláštní pocit; postupně se zesiloval, souběžně s Malfoyovou vášní a péčí, která byla stále dráždivější. Pak ten neznámý pocit dostoupil vrcholu; ještě viděl, jak Lucius se šedýma očima zřetelně naplněnýma touhou líbal jeho kůži v podbřišku. Severus se prohl jako luk a svým - teď už napnutým pérem - málem Luciusovi vypíchl oko.
"Dokonáno jest," poznamenal vítězoslavně Lucius. Pak se sklonil nad Severusovo tělo, potichu zašeptl pár slov (patrně nějakou formuli) a Severus, než se stačil rozkoukat, měl možnost pocítit na svém žaludu Luciusův hravý jazyk. Poprvé v životě si něco takového užíval. Nemyslel na Lily; neomlouval se jí v duchu, prostě si užíval nově nabytou zkušenost s Luciusem.
Černé oči se setkaly s šedými a mezi nimi to zajiskřilo.
"Parchante," pokusil se o úsměv Snape. Nejspíš se mu to povedlo…ale nejspíš mi to už…nevadí?! Druhý hlásek v jeho hlavě se ozval hned poté. Vadí mi to. Můj postoj k tomu se nezměnil. Jen teď kážu vodu a piju víno.
"Slez ze mě, Luciusi. Docílil jsi svého…jenže tebe…si stejně nevyberu."
Lucius na něj pohlédl pohledem, ve kterém se mísilo překvapení se zlostí. "Myslíš si, že tě nechám prostě jít?"
"Jo, myslím si to," odpověděl pevným hlasem Snape.
"Dobře," svolil a tím vykouzlil na Snapeově tváři špatně zakrývaný zmatený výraz. Lucius se zvedl, mávl hůlkou a jeho oblečení se na něj samo začalo navlékat. Po posledním pohledu do černých očí se jednoduše otočil, odešel z cely a pak se ozvalo cvaknutí, jak hůlkou zapečetil zámek na dveřích cely.
Severus znovu osaměl.
Poněvač jeho oblečení někam zmizelo, po chvíli se začal třást zimou. Všiml si deky schoulené vedle postele na zemi, vzal ji do rukou, lehl si, přitáhl si deku a schoulil se do klubíčka, aby mu bylo co nejvíc teplo. Přesto se třásl zimnicí po celém těle.
Ten třes dlouho neutichal a Severus ležel a tiše přemítal o dnešním dnu - hnusilo se mu pomyšlení na to, že teď je divný, jiný, že je gay; po chvíli však usnul velice divokým spánkem.
Celou noc se mu zdály jen noční můry a stále se převracel ze strany na stranu, mluvil ze spaní a jednou dokonce křičel. Zdálo se mu o Lily.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mají být úseky povídek spíš delší nebo kratší?

Kratší... 30.8% (20)
Delší (nad 2 A4) 69.2% (45)

Komentáře

1 Bromance Bromance | Web | 12. května 2011 v 15:22 | Reagovat

Super, to je rychlost :D a můžu se zeptat, kdy bude hotovej můj drabblík na přání?? Nespěchá to, ale těším se na něj :)

2 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 12. května 2011 v 15:30 | Reagovat

[1]: Jsme se tu sešly obě, tak se nediv ;D Drabblík...no, ehm...jak to říct...bude...ale fakt nwm kdy :-D, ale nápad se rýsuje...možná xD

3 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 12. května 2011 v 15:45 | Reagovat

[1]: Tak co, líbilo?

4 tigris tigris | Web | 12. května 2011 v 17:22 | Reagovat

Velmi pěkné. Líbilo se mi tam hodně částí, ale konkrétně jako moji best slušnou jsem vybrala tuhle: a úplně vybočovaly z obvyklého repertoáru Luciusových mimických svalů. A jako moji nej úchylnou tuhle: - teď už napnutým pérem - málem Luciusovi vypíchl oko. Jinak by mě zajímalo za jak dlouho se Severusovi přestane hnusit pomyšlení na gayský sex :-D

5 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 12. května 2011 v 18:35 | Reagovat

[4]:Jsou dva pohledy na Severuse, jako homosexuála - jeden, kdy ho přinutí Lucius a Severus je strašně ublížený a pak druhý, kde je Severus tím dravcem...ostatně, jinak to ani být nemůže (přestav si oba jak stydlivé panice a budeš mít výtlem jako já, když to teď píšu..) Severusovi se to asi nepřestane hnusit nikdy ;D Alespoň ne v téhle povídce...zatím to teda neplánuju...ale, plánuju něco jiného :-x      xD

6 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 12. května 2011 v 18:35 | Reagovat

[4]: Jinak dík za pochvalu.

7 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 12. května 2011 v 18:36 | Reagovat

[6]: Možná by to ale chtělo taky upozornit občas na mé chyby, nebo mě přechválíte a já se pak utopím v dešti, jak budu nos nosit nahoře...

8 chillychilly chillychilly | Web | 29. května 2011 v 8:20 | Reagovat

Miluji nevinného Severuse, kterému se hnusí pocit, že by měl mít něco s chlapem a přes to podlehne (alespoň v to doufám).
Rozemsálo mě, když si Severuso pomyslel: Do prdele! (ano, do prdele, Sevíku, přesně tam a ne jinam)
Kdy si pořádně užije i Lucius, všichni autoři ho vždycky tak trápí...
Líbilo se mi to, jdu na další

9 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 1. června 2011 v 13:06 | Reagovat

[8]: Ty si taky četla Záchodovou romanci na Fantasmagoriu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama