3. kapitola

5. května 2011 v 19:04 | Itachi-chan |  Lucius/Severus
Další povídka je zde a mohu vás upozornit akorát na to, že zde už najdete známky preslashe. Až si přečtou obě mé SB, dám sem zase další kapitolu ;D Tak se můžete těšit...v další kapitole to totiž už trochu rozjedem, ale víc neprozradím. Dík za komentáře...nečekala jsem, že to bude mít až takový ohlas. Jsem ráda (jako asi každý), když se někomu líbí mé nápady.
Většina lidí se na slash (potažmo gaye) totiž stále dívá jako na něco divného...jenže oni za to nemůžou! Tyhle předstudky o gayích by měly zmizet a kdyby má práce byla takto k užitku, rozhodně se zapojím do nějakého programu...už mě to štve, jak každý jen fůj, on je gay a líbí se mu kluci...jenže ten váš (teď mluvím o těch, kdo jsou schopní tohle říct) pidimozeček jaksi nedomyslel, jak to kvůli předsudků k nim mají v životě strašně těžké. Gayové jsou totiž taky lidi!


***

Snape se nijak nebránil, když ho opatrně položil na postel a začal mu svlékat hábit. Když však Lucius pokračoval černou košilí, na chvíli znejistěl a snažil se od něj odtáhnout na druhý kraj postele. Jeho zranění však byly příliš vážné, než aby mu dovolily sebemenší rychlý pohyb.
Lucius se mírně usmál, když sledoval Snapeovo počínání. "Uklidni se," řekl a dál mu svlékal košili, "chci ti jen pomoct." Jeho hlas zněl divně. Nějaký neviditelný vítr odvál ten typický malfoyovský přízvuk neznámo kam a teď v jeho hlase zaznívaly obavy. A ještě něco, co Snapea upřímně děsilo. Byl to hlas muže, který došel k cíli své cesty - k cíli svých citů a k tomu božskému stvoření, k muži, kterého tolik obdivoval.
"Nikdo se tě o nic neprosí," odpověděl Snape a pokusil se zvednout z postele.
"Nehýbej se, nebo si ublížíš ještě víc," zatlačil ho zpět.
"Nechci, aby mě někdo svlékal, Malfoy," řekl rázně a znovu se pokusil uniknout z jeho spárů, avšak marně.
"Tak to máš nejspíš smůlu," usmíval se, "protože jinak vykrvácíš."
"Tak ať. Pořád lepší, než aby mě svlékal úchylek jako ty, Malfoy."
"Smůla," usmál se znovu a konečně ze Snapea strhal košili. Pohled na hruď svého vysněného mistra lektvarů ho dohnal skoro až k hranici šílenství. Naklonil se k jeho obličeji, ale když si uvědomil, co dělá, stáhl se zpět.
"Co má tohle znamenat, Malfoy?!" díval se, jak mu Lucius obratně léčí povrchní zranění.
Pak se Malfoy zvedl a zmizel na chvíli z místnosti.
Snapea hned napadla možnost útěku, ale byl příliš zesláblý na to, aby se dokázal bezpečně přemýstit a navíc neměl hůlku, jak zjistil, když sáhl rukou do kapsy. Proto čekal, jestli se Malfoy neobjeví znovu.
Ten po chvíli opravdu přišel a v ruce držel nějaké lahvičky s lektvary. Došel ke Snapeovi, sedl si k němu na postel a podal mu jednu z nich.
Snape si ji po další chvíli vzal a pořádně si ji prohlédl. "Jak mám vědět, že v tom není jed nebo něco na stejné bázi?" zeptal se ledovým hlasem a povytáhl jedno obočí.
"Jedině tak, že kdyby tam byl jed, raději bych to vypil sám, než tě otrávit, Severusi." Na poslední slovo kladl důraz, až příliš velký, než aby to nechalo Snapea klidným. Podíval se do malfoyovských očí a viděl v nich přesně to, co tam podle něj být nemělo. Soucit, něhu a tiché zbožňování.
"Přestaň!" vyjekl na něj vztekle a Lucius se zatvářil jako zhrzený milenec.
"Promiň. Musel jsem ti to říct. Trvá to příliš dlouho, než abych -" nedokončil, protože mu Snape skočil do řeči. "Přestaň! Už nechci nic slyšet. Jsi ještě perverznější, než jsem si myslel."
"Promiň," začal se znovu omlouvat, ale to už ho Snape zastavil mávnutím ruky. "Máš pravdu. Pokud…mi…nepomůžeš," nešla mu ta slova pořádně přes pusu, "vykrvácím."
Konečně to pochopil, zajásal Malfoy a nahlas dodal: "Vypij to. Je to proti účinkům Cruciatu. Sice nejsem v lektvarech tak dobrý jako ty, ale tohle sám používám docela často a tak bych to měl ještě umět.
Severus do sebe jen velice neochotně obrátil celý obsah lahvičky a pak Malfoyovi podal prázdnou ampulku. "Jestli si myslíš, že na mě dneska Pán zla nepoužil žádnou další mučící kletbu, tak si ještě větší pitomec, než za jakého tě celou dobu považuju."
Lucius se jen ušklíbl. "Proto tu mám všechny tyhle ostatní," podal mu další lahvičku s lektvarem. "Tahle je na bolest," dodal, když znovu viděl ve Snapeově tváři nedůvěřivý výraz.
Snapeovi opět nezbylo nic jiného, než si od Malfoye vzít další lektvar a obrátit ho do sebe. Po jeho těle se rozlilo příjemné teplo. Malfoy se spokojeně usmíval. Severusovi už bylo opravdu o mnoho lépe. Bolest pomalu odeznívala, rány se zahojily, akorát nevolnost a třeštění hlavy, ze kterého mu bylo na blití, se ještě stále ozývaly v plné síle. Potom mu Malfoy podal další lektvar - tentokrát na bezesný spánek. Snape se na něj podíval pohledem, který mu svým osobitým stylem děkoval za vše, co pro něj dnes udělal (tzn., že se na něj díval ledově klidným pohledem a v očích mu pohrávaly zlostné jiskřičky) a pak vypil na ex obsah lahvičky.
V minutce klesl na postel a usnul hlubokým bezesným spánkem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mají být úseky povídek spíš delší nebo kratší?

Kratší... 30.8% (20)
Delší (nad 2 A4) 69.2% (45)

Komentáře

1 tigris tigris | Web | 6. května 2011 v 14:16 | Reagovat

To se nám to pěkně rozjíždí :-) Nečekala jsem, že Snape bude odtažitý, myslela jsem, že "hned skočí na věc"- omlouvám se za ten výraz, ale kde by pak byla zápletka, že? :-D

2 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 6. května 2011 v 15:45 | Reagovat

[1]: Počkej na další kapitolku ;-) Neomlouvej se. Severus je odtažitý vždy a za jakýchkoli okolností ;D a zápletka...no, těch ještě bude xD
A jinak - v druhé kapitole se to rozjede opravdu hodně, takže upozorňuji, že mám fakt silný žaludek...takže pro lidi, co opravdu nemají rádi slash, připadá jim nechutný gayský slash atd., není další kapitola vhodná. Nebo ji čtěte, ale na vlastní nebezpečí. Já jsem totiž ten typ člověka, co se nebojí popsat jakoukoli situaci a mé popisy jsou dost podrobné. Takže, pokud umíráte u Styxiiných textů (jedna pisatelka slashe z mé oblíbené stránky - Fantasmagoria - jejíž dvojdílnou povídkou je částečně inspirována i ta má), další kapitola není pro vás. Pak bude zase taková "mírumilovná" - v rámci situace a pak překvápko...to by možná mohly přežít i slabší povahy (s trochou štěstí, možná...).

3 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 6. května 2011 v 15:46 | Reagovat

[2]: *gayský sex, ne slash xD

4 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 6. května 2011 v 16:53 | Reagovat

Bůů, ze začátku už to vypadalo, že už fakt dojde k nějakýmu tomu tomu, ale nakonec nic :(
No nevadí... říkáš, že v další kapitole se už dočkáme? Tak to snad vydžím :D
Jo a "Jsi ještě perverznější, než jsem si myslel." mě úplně dostalo :D

5 Fenra Fenra | Web | 11. května 2011 v 20:15 | Reagovat

An, ty nejsi zdaleka tak zvrhlá, jak jsem doufala. Much. Můžu jen věřit, že se v příštích kapitolách zlepšíš. Je to hezké, Snape je stále Snapem a je to poznat, jenom Lucius občas docela OOC, tak na to pozor. A takhle ten konec useknout? To je ošklivé. Ale se svou poslední povídkou mám já zrovna ci říkat ;-)

6 chillychilly chillychilly | Web | 20. května 2011 v 18:20 | Reagovat

Prý úchyl :-D konečně si toho taky někdo všimnul (všichni smrtijedi jsou mírně perverzní, přece jenom ty jejich orgie, co neustále pořádají).
Já bych po luciusovi skočila a to by mě mohl před tím Voldy mučit, jak by chtěl :D

7 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 22. května 2011 v 20:52 | Reagovat

[4]: Ooo, děkuji.
[5]: Já jsem zvrhlík, ale snažím se to ztlumit - takže to příjde až později. Lucius je občas vážně OOC a jsem si toho vědoma. Ale jinak...musela bych aspoň chvíli myslet, abych vymyslela, jak na to, aby OOC nebyl...a to se mi nechce...jsem od přírody líná a to jakože dost ;D
No, chci vás trochu napnout.
[6]: *Heh...* Konečně někdo, kdo se to odváží říct na plnou pusu. *Nad klávesnicí přebírá vládu LV.* "Až tě najdu, za tohle tě zabiju! Žádné orgie nepořádáme, jsou to jen večírky. A ještě něco, nevíš, co bych ti mohl všechno udělat. Tak si se mnou nezahrávej." *Chtěl ještě něco napsat, ale svázala jsem ho kouzlem.* Jo, z těch jejich orgií většinou nemůžu.
Po Luciusovi by asi skočila každá xD zvlášť s tou jeho sametově černou mašlí ve vlasech...černým hábitem, černými úplými kalhoty a černou halenou z hedvábí, jedoucím právě teď na černém divoce vyhlížejícím oři...*slint* Voldemort by tě nemučil, jen by se k vám asi přidal...:D

8 chillychilly chillychilly | Web | 29. května 2011 v 7:50 | Reagovat

[7]: Nééé, proč mi ho tak nádherně popisuješ, když ho stejně nemůžu mít? Ach, Lucius, láska moje fanfictionovská :D
Ty tam máš voldíka, jo? Tak ho pozdravuj (a nebo radší ne, aby si mě opravud nenašel).
Hele, Voldy by mi zamlada nevadil, ale když se změnil v Hadího ksichta, tak už bych ho tam teda mít nemusela. I když Lucius je můj :-P (a občas jsem ochotná ho půjčit i Severusovi, to je pravda ;-))

9 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 1. června 2011 v 13:14 | Reagovat

[8]: Jj...xD Pozdravím...on si tě najde ;D *Jo a dám ti co proto.* A vono je to Voldy zamlada, kámo ;D Ale hadí ksicht to byl pořád...miluju hady ;D *Ještě že tak...jinak bysdostala taky...* Lucius není tvůj, Lucius patří výhradně Pánovi zla (potažmo mě) a Pán zla ho pak teprve půjčuje Severusovi...nebo někomu jinému ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama