Yaoi

26. dubna 2011 v 18:35 | Itachi-chan |  Blangel & others
Nejprve by bylo asi dobré vysvětlit, co to ten yaoi vlastně je, pro ty, co to vlastně ještě ani neví.
Značně zjednodušeně je to láska a vztah mezi dvěma postavami mužského pohlaví. Yaoi pochází z Japonska a tak je to o lásce mezi dvěma mužskými postavami z anime (japonský seriál).

Mohu všem úchylákům vřele doporučit!
Uke X Seme
Uke je vždy ten malý, miloučký, roztomiloučký. Uke znamená přijímač, takže je to postava, co si vždy nechá líbit všechny semeho úlety a experimenty a zdá se, že i přes počáteční odpor a nechuť se mu to často líbí snad ještě víc, než sememu. Po česku je to člověk, co je v posteli spíš submisivní.
Seme je vůdce, má z nepsaného pravidla mírně démonský vzhled, je silný, chytrý až vychytralý. Je to ten, který všechno dění v páru začíná a ujímá se vedení. Po česku je to člověk, co se v posteli chová dominantně.

Pozn.: Nebojte, yaoi se tu při trošce dobré vůle oběví taky, ale asi později. I když podle mého nicku tíhne blog spíš k yaoi (yaoistky jsou vyznavačky yaoie - pro ty, co to stále ještě nepochopili), opak je částečně pravdou. Jsem yaoistka a jsem na to hrdá, ale slash povídky jsou povětšinou...jak to říct slušně, sakra...prostě víc žhavé...
Mou oblíbenou stránkou jsou nejspíš Ajaakta.blog.cz a Akira (a její archiv).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama